2733
2734
عنوان

من میترسم برم خونه شوهرم

6600 بازدید | 260 پست

من نامزدم قرارعروسی گذاشتن واسه فروردین 😔😔من میترسم ازخونه بابام برم کوچیکم نیستم۲۱سالمه 

من میترسم ازمسئولیت ازهمسرداری و ازخیلی چیزا 

شمام مثل من بودید؟ قلبم داره کنده میشه چندبارگریه کردم حالم اصلا خوب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوایلشه

اینقدر عادت میکنی که برات سخته برگردی و دوباره خونه پدرت زندگی کنی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738

وای بالاخره یکی پیداشد مثل من باشه...

منم تو عقدم ۱۸ سالمه گفتن عید میریم زیر یه سقف خیلی استرس دارم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت...تک دخترم هستم...همه کارای خونه رو بلدم ولی از مستقل شدن میترسم...

تا ۱۴ سالگی که همه کارامو مامانم میکرده...بعدشم که عقد کردم تجربه هام نسبت به هم سن و سالام بیشتره ولی بازم یه ترسی تو وجودم هست🤕

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
چرا شوهر کردی؟

خب چونکه نیاز داشتم عاطفی جنسی و خب با دوست پسر نمیتونستم نیازامو برطرف کنم نیازداشتم به همدم به یکی که باهاش راحت حرف بزنم 

ولی چه ربطی داشت سوالتون به حرفم

از خدا کمک بخواه انشاالله کمکت میکنه ک بتونی از پسش بر بیای اولش سخته تن تن برو تونه بابات ک دلتنگی نکنی رو دلت نمونه بعد رفته رفته ب خونت عادت میکنی و وقتی از خونه بابات میای خونه خودت میگی هیچ جا خونه خود ادم نمیشه

2706