2737
2734
عنوان

برای برداشتن رحم لطفا هرچی که میدونید بهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 27 پست
ایشالله که اینجوری باشه زن به اندازه کافی برای زایمان اذیت میشه

درسته. ممنون ازت

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم خیلی ساله یائسه شده فک‌نکنم از نظر هورمونی و روحی براش فرقی ایجاد کنه من فقط نگران درد و عوار ...

من پنج سال پیش تو ۳۲ سالگی رحمم و دراوردم به روش جراحی باز 

تخمدان سالم موند ولی رحم کلا تخلیه شد 

عمل خیلی خیلی سختی نیست مثل سزارین هستش شب اول یکم برا من سخت گذشت کمر درد شدید داشتم 

تا دو هفته هم شیاف استفاده میکردم 

ولی از واژن باشه اصلا سخت نیست استراحتشم خیلی کمتر از جراحی بازهستش 

بسته ب شرایط شون یا از شکم یا از واژن رحم رو خارج میکنن دردش مثل سزارینه 

من یمدت با پزشک زنان کارمیکردم، ب مریضا این مدلیشون میگفتن بعد عمل گوشت و کباب زیاد بخورن تاحدامکان کمپوت نخورن و میوه های طبیعی بخصوص اناناس 

2742
من پنج سال پیش تو ۳۲ سالگی رحمم و دراوردم به روش جراحی باز  تخمدان سالم موند ولی رحم کلا تخلیه ...

ممنون عزیزم انشالله که راحت باشه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
بسته ب شرایط شون یا از شکم یا از واژن رحم رو خارج میکنن دردش مثل سزارینه  من یمدت با پزشک زنان ...

مچکر

من پنج سال پیش تو ۳۲ سالگی رحمم و دراوردم به روش جراحی باز  تخمدان سالم موند ولی رحم کلا تخلیه ...

یه سوال بپرسم عزیزم؟ برای رابطه زناشویی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعد از عمل تا چند وقت نباید رابطه داشت؟

2738
ببخشید عزیزم یه سوال داشتم  بعد از برداشتن رحم دیگه پریود نمیشن

نه دیگه رحم که نیس با چی پریود بشه؟ البته که مامان من چندیاله یائسه شده

یه سوال بپرسم عزیزم؟ برای رابطه زناشویی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعد از عمل تا چند وقت نباید رابطه داشت؟

عزیز خب مثل عمل سزارین دیگه چهل روز نباید باشه بالاخره داخل زخم هستش 

برا رابطه کلی هم نه مشکلی نیست مهم ترین قسمت بدن تخم دان هستش اگه سالم بمونه رابطه هیچ فرقی با قبل نداره 

عزیز خب مثل عمل سزارین دیگه چهل روز نباید باشه بالاخره داخل زخم هستش  برا رابطه کلی هم نه مشکل ...

ممنونم