2733
2734

مامانم ۲۰ سال پیش به روش لاپاراسکوپی مثل کورتاژ نصف رحمش رو برداشتن الان باید به طور کامل رحمش رو برداره. شنیدم عمل سختیه و درد زیادی داره درسته؟ باید چیکارکرد که حالش بهتر بشه؟ آیا این عمل عوارضی داره؟ ممکنه اینبار هم با کورتاژ رحم رو بردارن یا شکم رو باز میکنن؟ خداکنه شکم رو باز نکنن که من خودم سزارین شدم میدونم چقدر درد داره. لطفا هرچی میدونید بگین

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
الان مثل قبل نیست دیگه شکم رو باز نمیکنند.

خداکنه همینطوری باشه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مامانم چند سال پیش انجام داد.مثل سزارین شکم باز میشه.بعد عمل هواشو خیلی داشته باش یکم حالت افسرده پیدا میکنن

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2731
عزیزم مامانم چند سال پیش انجام داد.مثل سزارین شکم باز میشه.بعد عمل هواشو خیلی داشته باش یکم حالت افس ...

مامانم خیلی ساله یائسه شده فک‌نکنم از نظر هورمونی و روحی براش فرقی ایجاد کنه من فقط نگران درد و عوارض بعد از عمل هستم

عزیزم مامانم چند سال پیش انجام داد.مثل سزارین شکم باز میشه.بعد عمل هواشو خیلی داشته باش یکم حالت افس ...

چه بد خدانکنه شکم رو باز کنن. چند نفری گفتن که دکتر براشون با کورتاژ برداشته و شکم رو باز نکردن خداکنه اینطوری باشه

مامانم خیلی ساله یائسه شده فک‌نکنم از نظر هورمونی و روحی براش فرقی ایجاد کنه من فقط نگران درد و عوار ...

مامان من ۶۰ سالگی این کارو کرد ولی این حالت رو داشت.درد که داره ایشالله برای مادرتون راحتتر باشه مامان من خیلی اذیت شد

مامان من ۶۰ سالگی این کارو کرد ولی این حالت رو داشت.درد که داره ایشالله برای مادرتون راحتتر باشه مام ...

ای وای. چه بد. مامان منم ۵۴ ساله‌ست خیلی نگرانشم بیماری قلبی هم داره

بعید میدونم کامل بخواد خارج بشه بدون باز شدن شکم بشه

نصفشو که چندسال پیش برداشتن همینطوری عمل کردن حالا نمیدونم بازم همینجوری بر میداره یانه

چه بد خدانکنه شکم رو باز کنن. چند نفری گفتن که دکتر براشون با کورتاژ برداشته و شکم رو باز نکردن خداک ...

ایشالله که اینجوری باشه زن به اندازه کافی برای زایمان اذیت میشه

ای وای. چه بد. مامان منم ۵۴ ساله‌ست خیلی نگرانشم بیماری قلبی هم داره

بدن ها باهم فرق داره نگران نباش ایشالله وه راحت انجام میدن