2777
2789
عنوان

به خانواده شوهرم گفتیم باردارم

1066 بازدید | 71 پست

شیرینی خریدیم رفتیم خونشون شوهرم گف بخور مامان شیرینیش مناسبت داره گف سه نفره شدین گفت اره گف زود بود ما نوه گربه داشتیم بدم اومد کامل ازشون 

چند تا تاپیک قبلم هس ک خواهر شوهرم گف برو ازمایش بده بنداز انگار مادرشم مدونس یچیزایی عه بدم میاد ازشون

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مرتیکه حرامزاده نجس چرادرخواست میفرستی حیوون؟!🤬🤬🤬🤬سایت زنونه است ننه خراب🤬🤬🤬🤬.....من فقط جواب استاتررومیدم به توچه؟!فضول...........فحش بدی همه رونثاروالدینت میکنم،۱۴۰۳/۰۶/۲۳تجربه جدیدازنی نی سایت:اینجاآدم مریض وبیشرف زیاده دیدی روی اعصابته بهش بگوگوه زیادی نخوروجوابش رونده.راحت😁😂🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بیشعورن 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خودش بچش نمیشه ک. نش میسوزه 

مثه مادر شوهر من ینی شوهرم هروقت ملنتو یا هرچی میخره دوتا برمیداره ولی نامزد خواهر شوهرم نه هیتوگوشم میخوند میخوای چیکار کجا میپوشی و....  

هَدی صدام کن 🦢🪽..خودتو دوست داشته باشه هر جور که هستی و بهترین ورژن خودت باشه 🪸🦋.
شما وقتی اطرافیان رو میشناسید  این خبرها رو‌ زود نگید

دقیقا 

من این سری ۲ ماهگی گفتم و یه سری اظهار نظر شنیدن که خوشم نیومد سری های بعد تا ۴ ماهگی چیزی نمیگم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801