2733
2739
عنوان

داداشا بعد زن گرفتن :((

5513 بازدید | 229 پست

هیچوقت نفهمیدم چرا پسرا بعد ازدواجشون انقدر خواهرو نادیده میگیرن  و کاملا سرد میشن.

وقتی تو بدترین شرایط روحی هستی و حالت گرفته اس بهت توجه نمیکنن اما کافیه خانمشون یکم ناراحت باشه خودشونو میکشه تا حالشو خوب کنن.انگار که دیگه نمیبیننت..

حیف رابطه ی قبل از ازدواج برادرام.. 

هردوتا داداشم بعد ازدواج بی وفا شدن.

احساس تنهایی میکنم خیلی زیاد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بروبابا حسود بدبخت توام برو شوهر کن 

😒😒😒 چ خشن

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
دقیقا عنننننن میشن🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂اااارررهههه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
بروبابا حسود بدبخت توام برو شوهر کن  

وااااا😐😐😐

از پست استارتر اصلا تعجب نکردم چون یه حس زنانه و کاملا طبیعیه 

ولی از درک و شعور شما واقعا شوکه شدم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

همش تقصیر زناشونه 

یه خورده هم فکر زندگیشونن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706