2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو دکتر دکتر متناسب با شرایطت دارو میده 

خود درمانی وقتی بارداری ریسکه 

بیای ی دمنوشی بخوری آسیب بزنه به بچه 

یا خوب نشی عفونت زیاد بشه باز بزنه به جنین 

این کارا چیه میکنید

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

عزیزم حتما برو دکتر و خوددرمانی نکن خصوصا که باردار هم هستی خدای نکرده عفونت برات مشکل ایجاد نکنه دکتر اگه لازم باشه انتی بیوتیک متاسب این دوران میده بهت

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.
عزیزم بهم اموکسی سیلین داد ولی خب میترسم بخورم

با دکتر زنان مشورت کن بعد بخور 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

هر سه ساعت آب ولرم با نمک قرقره کن 

مسواک چند نوبت بزن در روز عفونت گلوت کم بشه

روی زبونت هم مسواک بکش

آب ولرم زیاد بخور  روزی ۸ لیوان اینا ؛با دستشویی رفتن تب و عفونت میره 

دوش آب گرم

شربت دیفن هیدرامین قرقره کن 

ایبوپروفن برای دردگلو و تب عالی 

سوپ گرم بخور

ممنون گلم به نظرت واجبه اموکسی بخورم؟یا خودش خوب میشه؟

میخوای فعلا با شربت دیفن هیدرامین غرغره کن تا از یه دکتر زنان بپرسی

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.