2733
2734
عنوان

شوهرم آبروریزی کرد

1106 بازدید | 58 پست

مادرشوهر زنگ میزنه ب بچش چ خبر صبحونه خوردی شوهرمم میگه نه دارم الان غذا درست میکنم.بعد میگ زنت کجاس میگه خوابیده باز.مادرشوهر میگه چرا اون صبحونه نمیاره شوهر میگه شکم منه شکم اون نیس ک غذا بیاره با طعنه.

انگار بچش ۵ ساله هس نگران غذاشه .من امروز ۱۰ دقیقه دیرتر از خواب بیدار شدم کن فیکون کردن.شوهرم ۳۶سالشه 

انقد ک بچشو لوس کرده شوهرمم پیش ننش خودشیرینی میکنه..‌

مث سگ پشیمونم ک عین کوزت صب تا شب وقتم رو برا شوهرم میزارم تو خونهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای ببخشیدا با این سنش چقدر کودکه همسرت

از مادری که حداقل 55 سالشه و این حرکت زشت رو میزنه توقع چه تربیتی هست؟! 

هرروز زنگ بزنی به پسر 36 سالت که صبحونه خوردی یا نه، کی برات درست کرده؟ به تو چه آخه

چقد حماقت!!!!! 

گرچه شوهر استارتر چیز خاصی نگفته 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

ناراحت نشو واییییییییییی

مادر من فداکارتربن زنی هست که دیدم منتها ۴۰ساله صبحا ب پدرم صبحانه نمیده، چون شبا خوابش نمی‌بره صبحا می‌خوابه.

پدرم همیشه شاکیه 

بنظرم هزارتا کار خونه بکنی ولی صبحانه ندی ب چشم مرد نمیاد

اصلا اهمیت نداره، اگه هم حرفی زدن بگو 364 روز سال ن صبحونه آماده میکنم، یه روزم آقا اینکارا را بکنن چی میشه، اگه حرف دیگه ای زدن محل نده، زمونه عوض شده قدیم نیست که زن همش تو مطبخ باشه

بعدم اسلام میگه مرد باید به همسرش کمک کنه، والا

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
همه مادرا همینن من هرروز میپرسه ازش ناهارخورذی اونم قهرنباشه باهام بش میگ اره خوردم قهر باشیم می‌ره ...

راست میگی پسرمنم دانشجوست هروقت زنگ بزنه ازنهاروشامش میپرسم😃

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

برات اصلا مهم نباشه 

جوری که میدونی زندگی کن

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.