2733
2734
عنوان

من میترسم برم خونه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6603 بازدید | 260 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چوجه رو آخر پاییز میشمارن به قولی نشاشیده شب درازه

خب تو بخورش😂😂😂

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2731
پس چرا من اینهمه حس بچگی دارم

چون همه باهم فرق میکنن

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
چقدر ناراحت میشی بدبخت برای اینکه مامان و بابات خرجت نکن ایینقده زود پرتت کردن بیرون دادنت بقال چقال ...

من از فوضولی تو ناراحت شدم وگرنه وضع مالیمون خیلی خوبه...تک دخترم هستم بهترین جهاز مارک خارجی بابام واسم خریده😂😂😂

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
چقدر ناراحت میشی بدبخت برای اینکه مامان و بابات خرجت نکن ایینقده زود پرتت کردن بیرون دادنت بقال چقال ...

دیگه منو ریپلای نکن حوصله بحث کردن با آدم های حسود و ضعیف رو ندارم😍😂

از تاپیک هات معلومه آدم بدبخت و افسرده ای هستی...شوهرت اذیتت میکرده یک سال قهربودین دوباره آشتی کردین...چون بقیه خوشبختن بهشون حسودی نکن و زندگیشونو تلخ نکن...تو اگه آدم فهمیده ای بودی تو زندگیت جوری رفتارمیکردی که شوهرت اذیتت نکنه...الانم به جای بحث کردن بامن و دخالت کردن توی زندگی من برو به زندگی خودت برس...این حرفارو زدم تا بفهمی فوضولی کردن چقد بده

از تاپیک هات معلومه آدم بدبخت و افسرده ای هستی...شوهرت اذیتت میکرده یک سال قهربودین دوباره آشتی کردی ...

کسی که اینقده بدبخته میدوه تو عقد تو ۱۷سالگی که باید بره دنباله درس تو بغل شوهر و رابطه جنسی برقرار میکنه ازش بیشتر از این انتظار نمیره خاااک برسر