2737
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90715 بازدید | 307 پست

خودارضایی اشتباه و گناهه و به این صورت هست که خود انسان (با دست، وسیله، فکر و تصور و ...) خودش را از نظر جنسی ارضا کنه یا تلاش کنه که ارضا کنه.

اینکه میفرمایید فقط گناهه یا عوارض هم داره؟ ===> اصل سوالتون اشتباهه.

هرچیزی که حرام هست، از حکمت خدا هست که اون رو حرام کرده و قطعاً یا برای جسم و یا برای روح انسان ضرر داره. بنابراین باید ترک بشه.

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)
بین بد و بدتر خوب معلومه بد بهتره...شما با دیدن چ چیزایی تحریک میشدی ک مجبور ب خودارضایی میشدی؟حتما ...

من اگه دختر دار بشم یا حتی پسرم اگه بزرگ شد .ترجیح میدم خودارضایی کنه ولی تن ب فحاشی و هرزگی نده..  

اینکی ک گفتی عکس یا فیلم نه خداشاهده..من کلا گرمم... ربطی نداره.. من خوزستانیم بخاطر گرمای شدید شهرم خیلی میلمون زیاده... و این هم دست خود من نیست...

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توسط خودت نباشه همین شوهرت اینکار رو انجام بده او.رال یا دستش یا..

میدونی سوالم اینه که وسط رابطه با شوهرم خودم اینکارو انجام بدم گناه هست؟

شوهرم معمولا با دست انجام میده

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
میدونی سوالم اینه که وسط رابطه با شوهرم خودم اینکارو انجام بدم گناه هست؟ شوهرم معمولا با دست انجام ...

اره خوب نیس

البنه من مطمئن نیستم بهتره از مرجعت بپرسی

تو گوگل هم بزنی میتونی نظر مرجعت رو بفهمی

2728

دوستان سعی کنیم با آرامش ودید باز به مسایل نگاه کنیم سریع جبهه نگیریم . نمیدونم چرا مردم باهم بد صحبت میکنند. وقتی کسی سوالی میپرسه شاید دغدغه ذهنی براش پیش اومده اگر میتونیم کمکش کنیم اگر نه بهتره قضاوت نکنیم. هرکس آزاده عقاید وتفکرات خودشو داشته باشه مادامی که به کسی آسیب نزنه .همدیگر رو محکوم نکنیم 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم زنده ای هنوز؟😀

چطور ؟ من نظرمو گفتم ... بلاخره نظرات متفاوته.... 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2740
من نظرم رو میگم امیدوارم دوستان ناراحت نشن از نظر من خودارضایی نه گناهه و نه عوارض داره.خودم نزدیک 8 ...

ببینید این که شما می فرمایید این کار رو انجام دادید، یک مسئله س و اینکه بگین گناه و حرام نیست، یک مسئله ی دیگه س. از اونجا که حلال و حرام در دین و در بین معتقدین به دین معنا داره، اگر کسی به دین اسلام معتقد باشه نمیتونه حلال خدا رو حرام و حرام خدا رو حلال اعلام کنه. وقتی دین میگه حرام هست این کار، یعنی حرامه و با شرایط شخصی افراد، حرام بودنش برطرف نمیشه.

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)
از یه طرف درست  چون ارتباط با نامحرم که حرام  خود ارضایی حرام خب چیکار کنن  چه قد ...

خدا که با بندگانش لج نداره اگه چیزی رو حرام اعلام کرده بخاطر ضرری است که اون عمل دنبال داره ...این ضرر هم میتونه جسمی باشه یا روحی و...