2737
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90719 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی سوالم اینه که وسط رابطه با شوهرم خودم اینکارو انجام بدم گناه هست؟ شوهرم معمولا با دست انجام ...

ببين اگر شوهرت كاري نميكنه و خودت براي خودت ميكني  يعني خودت با دست يا فكر براي خودت ميكني اره ولي اگر با دست شوهرت يا هرچيز ديگه اي ميكني نه حرام نيست.

ما ملت حسينيم

ببین عزیز در کل خود ارضایی خوب نیستش اما اگر همسرتون و خودت کنار هم خوبید و حس خوبی میگیرین خب هر کاری که فکر کنی که حال دلتو خوب میکنه انجام بده پس فردا نگی زندگی نکردم ولی خب اکثر خانوما متاسفانه با این روش اوکی میشن چون همسرش بلد نیست قلقشو شمام کاری انجام بده که حال دلت خوبه باهاش و چه بهتر همسرت کمکت میکنه 

2728

خانمها دو مرتبه و در دو جای مختلف، ارگاسم اصلی دارن، اول بیرون آلت یعنی قسمت کلیتوریس و اطرافش، و سپس بلافاصله داخل واژن(اون هم قسمتی از داخل)،

همسرتون باید اول دخول رو انجام نده و بعد از تحریک کردن شما، باید آلتش رو به آلتتون بچسبونه و با همین فشار و مالش و برخوردشون بهمدیگه، شما کلیتوریستون ارضا میشه،

پس با لمس و برخورد هر دو آلت به همدیگه اصلا دیگه نیازی به ارضا شدن با دست نیست بچه‌ها،

که به دوسه‌شکل هم میشه انجام داد،

۱_زن روی مرد(رو به هم)

۲_زن زیر مرد(روبه هم)

۳_زن زیرِ مرد(هردو روبه زمین و به حالت دمر و روی شکم).

بعدش که "ارگاسم اول" برای زن انجام شد، هردو درهمین حالت بمونن و مرد آلت رو از پشت خانم، داخل واژن ببره

و بازهم یک ارگاسم خیلی مهم دیگه برای خانم اتفاق میفته(ارگاسم اصلی دوم).

بعدش دیگه خانم هردو ارگاسمش کامل شده و دیگه با هر حالتی که همسرش بخواد باید راه بیاد، که باز خود خانم هم به ارگاسمهای با شدت کم میرسه.

بچه‌ها توضیح کامل دادم و هدفم خیر و ثواب و لذت کامل از زناشویی‌تون هست، کسی نیاد مسخره‌بازی دربیاره ریپلای بیخود بزنه🤨

🌻🍃💕
2740