2733
2734
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90721 بازدید | 307 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم باز تر از این بگم اخه🙈

خب متوجه نمیشم عزیز شاید بتونم راهنمایی کنم

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
2731
ن گلم  نیست  البته خیلیا نمیدونن چجوریه اصلا

خدای من شاهده نه من نه هیییچ کدوم از نزدیکان و دوستان صمیمیم یکبار م انجام ندادیم و نخواهیم داد

نه مجردی نه الان ک همسر داریم و هر جور لذت جنسی فقط در رابطه های زناشوییمون تجربه میکنیم

معاشقه همسر با زن ب هرررر شکلی باشه نه تنها گناه نیست سفارش هم شده

خب دیگه عزیزم سوال اسی اینه ک کار اصل خود ارضاییه ک همونی هست ک مرد واسه زن انجام میده

پس اگه خودارضایی عوارض داره این کارم داره

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738
من نظرم رو میگم امیدوارم دوستان ناراحت نشن از نظر من خودارضایی نه گناهه و نه عوارض داره.خودم نزدیک 8 ...

بین بد و بدتر خوب معلومه بد بهتره...شما با دیدن چ چیزایی تحریک میشدی ک مجبور ب خودارضایی میشدی؟حتما فیلم یا عکس...خوب بهتر نیست ادم بجای دیدن اینچیزا سرشو با چیز دیگه گرم کنه و تو مجردی اینچیزارو بزاره کنار؟البته شما تجربه داشتی ولی فک نکنم دوست داشته باشی مثلا فرزندتون اینکارو بکنه خدایی نکرده.ناراحت نشی عزیزم جوابمو منطقی بده

خدای من شاهده نه من نه هیییچ کدوم از نزدیکان و دوستان صمیمیم یکبار م انجام ندادیم و نخواهیم داد نه ...

گلم منم منظورم با شوهره 

میگم خیلیا بلد نیستن نمیدونن چیه  بعضیاهم ببخشید بد دل هستن 

@فطرت     ببخشید حکم شرعیش چیه اگه درحضور همسر باشه؟

عزیزم حضورش مهم نیست خود ارضایی حرام هست در هر شرایطی 

ولی به دست همسر هرکاری برای همسرش بشه، دیگه اسمش خودارضایی نیست و مشکلی نداره