2733
2739
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90722 بازدید | 307 پست
 هم شما هم اونایی ک از طرفی ادعای مسلمانی دارند و از طرفی خودارضایی را بی ضرر می دونن به این لی ...

خب خیلی درصد محدودی از طریق دخول ارضا میشن.اینکارم نکنه شوهر .. چی عایده زن بشه😅

چه جور معاشقه تو کتب دینی سفارش شده...اینم ک یه جور معاشقه س

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
یعنی چه جوری با تخیل؟

باتخیل انجام میده بعدش هم بدنش شرطی میشه هم روحش آسیب میبنه وباعث میشه رفته رفته جسمش .چون 2دقیقه بعدش میبینه مثل معتادا خماریش پریده.فک کنم بخاطر این ضرر حرامه.هرحرامی دلیل وحکمتی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی حتی از سوی همسر هم گناهه؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
چرا بعضیا وارد تاپیک بقیه میشن و بهشون دستور میدن که ققل کنن؟‌ هیچوقت درک نکردم

دستور نیست خواهشه تاپیک ممنوعه هست قوانين هر جایی باید رعایت بشه استاتر گفت قصدش کمک راهنمایی خواستنه باشه 11صفحه دوستان راهنمایی کردن حتما کافی بوده ادامه بحث فقط دعوا و بی حرمتیه افراد کم سن تو این سایت هستن اینجام سایت کمک به روابط زناشویی نیست سایت واسش وجود داره درکتو وسعت بده عزیز

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
اینجاست که میگن کافر همه را به کیش خود پندارد  شاید شما مادرت خواهرت دوستت خانوات همه همونجوری ...

اره منم اول گفتم انجام ندادم.و از خواهرامم مطمئنم.

من حتی شوهرم ب شدت سرده یه بار وسوسه شدم.ولی باز ترسیدم از اینکار.چون میگن گناهه.انجام ندادم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738

من نظرم رو میگم امیدوارم دوستان ناراحت نشن از نظر من خودارضایی نه گناهه و نه عوارض داره.خودم نزدیک 8ساله خودارضایی داشتم.اتفاقا دستشو هم میبوسم 😄خیلی خیلی منو از گناه دور میکرد.. بنظرتون رابطه با نامحرم بهتره یا خودارضایی؟ 

من روزی که خودارضایی داشتم تا یه هفته شارژ بودم.. خداروشکر روانی هم نشدم.و بعد ازدواجم تو رابطه با شوهرم ب مشکل برنخوردم.... 

واقعا چیش گناهه خودارضایی ؟برام سواله.!

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
گلی چرا ایجور میگی زشته من سن مادرت دارم 15 سالگی ازدواج کردم دیدم وشنیدم  ریپلای نکن خوب تو خو ...

اخه گفتی همه

پس بدون ک خوب ندیدی و خوب نشنیدی😅