2733
2739

بهش گفتم دوستش دارم ولی خودش گفت قبلن دوستم داشته.

میخام بدونم دقیقا حسه الانش چیه؟ چطوری میشه فهمید

خسته شدم دیگه فا‌‌‌‌لی حافظی چیزی نیست ک من انجام بدم واقعی باشه؟ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این حور چیزارو فقط باید از رفتار طرف بفهمی ، فا*ل  اخه

رفتارش خیلی یه جوریه مودیه نمیفهمم دوستم داره یا ن 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من حافظ و خیلی قبول دارم ولی از اون بالاتر خواست خدارو بیشتر قبول دارم

اگه قسمت هم باشین بهم میرسین 

پاگه ام نباشین و هزار چیز بگه شما مال همین ..بازم نمیرسین

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2738
حس پسر ها معمولا از روی شلوار جین مشخص میشه

راجبه پسرا چیزی گفتم من؟ 

من حافظ و خیلی قبول دارم ولی از اون بالاتر خواست خدارو بیشتر قبول دارم اگه قسمت هم باشین بهم میرسین ...

درسته هعی ولی کلافه شدم 

سلام گلم مطمئنی همه چیزش رو دوست داری قیافه هیکل رفتارش صحبت کردناش غذاخوردنش لباس پوشیدنش پرخاش هنگام عصبانیت ‌.. مطمئنی چند روزی دم پرش نباش سراغش رو نگیر ببین پیگیرت میشه براش مهمی یا میتونی با یه ترفندی محکش بزنی تا بفهمی اولویت چندم زندگیشی

only God
سلام گلم مطمئنی همه چیزش رو دوست داری قیافه هیکل رفتارش صحبت کردناش غذاخوردنش لباس پوشیدنش پرخاش هنگ ...

سلام اره مطمئنم دوساله عاشقشم.

الویتش ک نیستم قطعا.

ولی دلم میخاد بدونم حسش چیه 

سلام اره مطمئنم دوساله عاشقشم. الویتش ک نیستم قطعا. ولی دلم میخاد بدونم حسش چیه 

آدما وقتی کسی براشون مهمه و دوستشون دارن معلومه دیگه اگه احساسی باشه تو کلامش هی بهت میگه و کارای رمانتیک برات داره اگه مثل اغلب آقایون که با رفتارشون نشون میدن دوستت دارن یعنی کارایی رو میکنه باعث خوشحالیته حالتو خوب میکنه هدفش حال خوبته اغلب برات وقت میزاره اینا یعنی دوستت داره حتی اگه به زبون نیاره

only God
آدما وقتی کسی براشون مهمه و دوستشون دارن معلومه دیگه اگه احساسی باشه تو کلامش هی بهت میگه و کارای رم ...

همیشه بهم توجه میکنه و باهام خوبه‌

ولی پس چرا پسم زد؟

بهش گفتم دوستش دارم اخه.

ولی گفت حسی نداره و قبلن حس داشته🥲💔

2706