2733
2739
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90719 بازدید | 307 پست
من نظرم رو میگم امیدوارم دوستان ناراحت نشن از نظر من خودارضایی نه گناهه و نه عوارض داره.خودم نزدیک 8 ...

از یه طرف درست 

چون ارتباط با نامحرم که حرام 

خود ارضایی حرام

خب چیکار کنن 

چه قد تقوا پیشه کنن 

شوهرو زنم که گیر همه نمیاد و بعضیا خیلی گرمن 

مجبورن یه جورایی 

خدا می بخشه قتل که نیست خدا بگه نمیگذرم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها منم یه سوال بپرسم نمی تونم تاپیک بزنم شرمنده استاتر😅 بچه ها ببخشید موقع رابطه با همسرم. همس ...

عزیزم در یه موقعیت مناسب و وقتی حالتون خوبه و خارج از اتاق خواب خیلی آروم این موضوع رو باهمسرتون درمیون بذارید. اولش از جنبه و ویژگی های خوبش تعریف کنید بعد احساس خودتون وخواستتون رو بصورت نیاز با ضمیر من بیان کنید. طوری بیان نکنید که احساس بی کفایتی و عدم جذابیت جنسی بکنن و حالت دفاعی بگیرن. میتونید مطالب مفیدی در این زمینه در کتاب های روانشناسی اوصولی پیدا کنید

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیگه عزیزم سوال اسی اینه ک کار اصل خود ارضاییه ک همونی هست ک مرد واسه زن انجام میده پس اگه خودار ...

نه نداره 

یه لینک گذاشتم توی صفحه ۹ همین تاپیک فکر کنم عوارض خودارضایی ان شالله هرکی سوال داره بره لخونه

یکی از مهمترین عارضش اینه توی رابطه زناشویی سرد میشی و زندگیت تحت تاثیر قرار میده و همسرت نمیتون ارضات کنه

ن بابا من تاحالا انجام ندادم اگه انجام بدم بعدش از خودم بدم میاد

منم ندادم میخام ببینم عادیه همه انجام میدن یا من مشکل دارم

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
خب دیگه عزیزم سوال اسی اینه ک کار اصل خود ارضاییه ک همونی هست ک مرد واسه زن انجام میده پس اگه خودار ...

ببین خودارضایی فلسفس فرق داره شما تو خودارضایی دنبال لذت نیستی بیشتر دنبال خالی شدنی...ولی تو رابطه بین زنو شوهر لذت هست و کسی ک اهل خودارضاییه مخصوصا مردا زمان میبره ک بخان ب رابطه با زنشون عادت کنن.چون حوصله برای معاشقه کم شده و زود انزالی دارن

2738
گلم منم منظورم با شوهره  میگم خیلیا بلد نیستن نمیدونن چیه  بعضیاهم ببخشید بد دل هستن  ...

باید فرهنگ  مشاوره رفتن خیلی باب بشه توی زندگی ها

خیلی از این ندونم کاری هاست ک باعث اختلافات