2737
2739
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90715 بازدید | 307 پست
الان یه کاربر گفت حتی از سمت همسر هم چشم ضعیف می‌کنه واقعیته؟؟؟

خخخخخخ.خداییی چراهرچرت وپرتیو باوردارین‌.کلیتوریس کلی درارضاشدن زن نقش داره.و همچنین نقطه جی که بیشترین تحریکش به وسیله رابطه داگ استایله.تروخدا نریزین سرم ماهمه خواهریم اینجا

مطمعن باش.بذار برات بفرستم مرجع رو

فدات عزیزم ، باورت میشه چندساله با این موضوع مشکل دارم همیشه فک میکردم اینم.گناه هست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه این ثابت نشده اصلا با همسر کاملا حلاله وقتی بیشتر زنها از این طریق ا ر ض ا میشن چرا این عوارضو د ...

ممنون خدا خیرتون بده ...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
کلا چه مرد و چه زن انجام بدن، عوارض داره که ، ضعیف شدن چشم مهمترینشه

عزیز من پرسیدم از دکتر زنان..گفت بهم ربطی نداره.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
فدات عزیزم ، باورت میشه چندساله با این موضوع مشکل دارم همیشه فک میکردم اینم.گناه هست

من کلا همیشه دعوا راه میندازم با همسرم سر این مسایل خیلی معتقدم...مخصوصا یه شبایی برای باردار شدن باید انجام بدیم دارو مصرف میکنم کلا اصولی بود الان واقعا مطلع شدم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین