2733
2734
عنوان

نوک سینم صاف شده😐😐

227 بازدید | 9 پست

ی کوچولو قبل زایمان داشت ولی الان سینم پر از شیر شده دلی ب هیچ عنوان نوک نداره بچه نمیتونه بگیره سینم سفت شده از درد میخوام منفجر شم

چیکار کنم؟

با شیردوش دستی دوشیدم شدیدا زخم شده 

ایا شیردوش برقی هم زخم میکنه؟

🖤🥀

الان دیر شده باید از ماه هفتم بارداری با روغن بادام تلخ چرب میکردی

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
همه کار کردم نمیشه اصلا

به دکتر نشون بده

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری