2733
2734
عنوان

ایا دخترتون رو به پسر جاری(پسرعموش) میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 59 پست
من الان زن پسرعموممم    

وای یا خدا

زن عموت خوبه یا از بدجنسا هست😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به پسرعموش داره و دخترم. کو تا بیست سال دیگه فکر چی رو می کنی بنده ی خدا؟

جمله آخرت قشنگ بود واقعا من میگم حتما فلان کار و میکنم به موقعش میبینم جور دیگه ای پیش میاد و...

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2742

تصمیم گیرنده خودشونن ولی خب از نظر ژنتیکم درست نیست ریسکش بالاس هر چقدم ازمایش بری بازم ممکنه بچشون به مشکل بخوره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خیر با وجود شناختی که دارم خوشم نمیاد

منم

یعنی جاریم حتی خوشش نمیاد بچمو بغل بگیره در این حد ازم متنفره

فک کن اینا ی روز خاطر خاه بشن

ن میتونم دل دخترم بشکنم نه بدمش دست ی گرگ😐

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2738
باورت نمیش سه ماهشه🤣🤣 پسر جاریم ۶ سالشه

از الان این حرفارو تو مغز بچه های طفل معصوم فرو نکنید بذارین زندگی و بچگیشون رو بکنن ب این فکر کنید ک بعدها روی احساسات و آیندشون تاثیر میذارین با این حرفا

دختر من خودش عقل و شعور خواهد داشت و تثمیم خواهد گرفت و درنهایت خودش انتخاب خواهد کرد

این درسته

ولی وقتی بدونی مادرشوهرش ک میشه زن عموش انقدر از مادرش و خودش بدش میاد و کینه توزه

بنظرت تو این شرایط نباید جلوی این فاجعه رو گرف ب عنوان مادر؟

عمرا اصلا یعنی سر دخترم میبرم اما نمیدم به پسر عمو 

اخ گفتی منم جز اون مادرایی هستم ک نمیتونم دل بچمم بشکنم

ی لحظه تصور کردم دخترم بگه یا پسرعموم یا هیچکس

خیلی حس بدی بود😐😂

تا جایی که بتونم مخالفت میکنم  اما خداروشکر دخترم پسرعمو نداره😅

خوشبحالت بس

2706