2752
2734
عنوان

ایا دخترتون رو به پسر جاری(پسرعموش) میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 59 پست
هرکی دیگه زن برادرشوهرم بود دخترمومیدادم به پسرعموش امابااین ننه نه نمیدم به پسرعموش

ایول😂

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عموم و بابام همیشه میگن برای داداشم

مام خیلیی رابطه صمیمی با عموم داریم ینی اصلا دعوا اینا ک نمیکنم ولی مامانم همیشه میگه بزرگ شن کلی تغییر میکنن این حرفارو نگین از الان 

یکم دختر عموم بی نمکه فقط

البته ۴ سالشه🤣🤣

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2731
اوووخییی بنده خدا ذوق بچه رو داره  وگرنه منظوری که نداره

ن خیلیم دوسش دارم پسر برادرشوهرمه برعکس مادرش خیلی با محبته

بااینکه خودش ی خاهر هم سن دختر من داره ،ولی از کنار دختر من کمار نمیره خیلی دوسش داره

ی لحظه این سوال مسخره ب ذهنم رسید

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
اون زود فوت کرد برای من نبود  ولی خانم گلی بود جاش بهشت

خدا بیامرزتش عزیزم

از الان این حرفارو تو مغز بچه های طفل معصوم فرو نکنید بذارین زندگی و بچگیشون رو بکنن ب این فکر کنید ...

نبابا شوهر من یلحظه این حرفو زد ک گفتم ادامه نده

فقط ی لحظه این شرایط مسخره رو تصور کردم ک اگه برام پیش بیاد چی میش

نه😂 خب دامادم مگه دخترمو دوس نداره😂 اقا من زیادی راحتم با مسائل مختلف و کنار میام

اره از این زاویه هم نگاه کنی این دوتا عاشق و مجنون هم میشن جاریم حرص میخوره بعدش دخترم با پسرعموش هر شب شام خونه ماست ،بعد جاریم میگ پسرمو دزدیدن😂

منم یعنی جاریم حتی خوشش نمیاد بچمو بغل بگیره در این حد ازم متنفره فک کن اینا ی روز خاطر خاه بشن ن ...

اووو پس جاری من  خیلی خوب حساب میشه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
شاعر میفرماید بزک نمیر بهارمیاد تابیست سال دیگه اوووووووو

بخدا یلحظه تصور کردم دخترم میگ یا پسرعموم یا هیچکس😂

حالا بزار ببینیم اصن خاطر شو خواهند خواست یا ته

نظر میگم خاطرخاه نشن😑