2733
2734
عنوان

چیکار کنم

74 بازدید | 7 پست

بچه ها من دو هفته پیش سونو انجام دادم که از روی سایز جنین که ۴ میل بود گفت ۶ هفته ویک روزی و قلب نداشت و دکتر گفت سقط کن ولی نکردم باز مجدد دو هفته بعدش یعنی دو روز پیش سونو انجام دادم ولی جای دیگه که سایز جنین ۲/۸میل شده بود و گفت زیر ۶ هفتس و نوشت بدون قلب وحرکت ، من آخرین پریودمم ۱۹ بهمن بوده ولی پریودام مرتب نیس ، لکه بینی ودرد  چرا ندارم ؟ چرا دفع نمیشه اگه مشکلی هست؟ علایم بارداریمم دو هفته ای هست قط شده ، برم بیمارستان برا سقط یا خودش میفته؟ 

خیلی طول کشیده مریض نشی عفونتی چیزی بگیری اگه دکترت بده آمپولش هست چندسال پیش به من گفت تحریمه نیست بجاش زعفرون غلیظ بخور

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
خیلی طول کشیده مریض نشی عفونتی چیزی بگیری اگه دکترت بده آمپولش هست چندسال پیش به من گفت تحریمه نیست ...

چمیدونم گفتم حتما قلبش تشکیل میشه صبر کنم که دو روز پیش  بعد دوهفته از سونوی قبلی رفتم باز سونو دادم ولی جای دیگه که نتیجش این شد

بعد  تو این موارد میگن خودبه خود میفته که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی طول کشیده مریض نشی عفونتی چیزی بگیری اگه دکترت بده آمپولش هست چندسال پیش به من گفت تحریمه نیست ...

بابا دارم میخورم زعفرون ، رازیانه و بپر بپر میکنم همش که فقط یکم کمر درد میگیرم که اونم بعد چند دیقه قط میشه 

2728
چمیدونم گفتم حتما قلبش تشکیل میشه صبر کنم که دو روز پیش  بعد دوهفته از سونوی قبلی رفتم باز سونو ...

خب این افتاده که اینه عزیزم اینابقایاشه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2740