2752
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 95 پست
من سه سال عقد بودم  همسرم حتی کادو تولد هم بهم نمیداد باورت میشه ،خیلی خیلی خسیسه

من و خانوادم هم روز تولدش و هم روز مرد واسش جشن می‌گرفتیم و کیک و کادو و.. اصلا خانوادش همچین کارایی واسش نمیکردن و نمیکنن فقط و فقط ازش میکنن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و خانوادم هم روز تولدش و هم روز مرد واسش جشن می‌گرفتیم و کیک و کادو و.. اصلا خانوادش همچین کارایی ...

اینم ،یعنی همه کاری واسه خانوادش میکرد به من که می‌رسید آه و ناله ندارم ندارم هاش شروع میشد 

مشکل همین بود دیگه من هیچوقت الویتش نبودم 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2731

دختر زیبا

درسته دلت پیششه

اما یادت باشه یه جایی باید با منطق جلو بری نه با احساس

اول با منطق فکر کن اگه درست بود با احساست هماهنگ شو

ایشون 40 روز همسر شرعی و قانونی شماست که میشه یک ماه و ده روز و تا به الان 800 تومان هزینه کرده

تا اینجا کاری ندارم

اما این مهمه که از همون روزای اول کلی شرط و شروط برات گذاشته که برام سواله ازش درباره تحصیل و کار نپرسیده بودی؟ اگه قبلا گفته مشکلی نیس و الان زده زیرش که کاملا حق با شماست

ماشین زده به نام مادرش که تو یکی از کامنتا گفتی، دلیلش چیه؟ بقیه اموالشم میزنه به نام بقیه؟
نمی خوام بترسونمت فقط واقعیت ها رو میگم/ بعضی ها این کار رو می کنن که از زیر بار مهریه در برن/ امیدوارم درباره ایشون چنین نباشه.

بذار یه چند روز بگذره، خشمت بخوابه، بعد تو یه فضا و محیط مناسب با احترام و لحن آرام باهاشون صحبت کن... بگو لطفا دلایل خودت رو بهم بگو
اگه قانع کننده بود که هیچی

اگه نبود بزرگ ترها رو بکش وسط و دیگه تصممیم نهایی رو برای موندن یا رفتن بگیر.

طلاق سخته؟ من ب جان خودم یکی از زیباترین دختر های شهرمون هستم  برام مهم نیست که موقعیت ازدواج ...

بخاطر 40روز 😂😂😂😂😂😂😂😂فکن سرماخورده بودی 40روز نتونستی کاری کنی .مردم 40سال زندگی میکنند طلاق میگیرن اینجوری فکر نمیکنن🥴🥴

دختر زیبا درسته دلت پیششه اما یادت باشه یه جایی باید با منطق جلو بری نه با احساس اول با منطق فکر ...

به مشاور کار بلد و با سابقه هم مراجعه کن که ایشون بهتر می تونه راهنمایی کنه

الان باهاش حرف زدم میگ اگ وزنت بره بالای ۷۰ کیلو طلاقت میدم

مردی که از الان داره برات شرط و شروط های غیر منطقی میذاره رو بهتره کنار بذاری

اول برو پیش مشاور

بعد با خانواده مشورت کن

با توجه به چیزهایی که نوشتی احساس می کنم ادامه ندی بهتره