2737
2739
عنوان

سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 90719 بازدید | 307 پست
گلم منم منظورم با شوهره  میگم خیلیا بلد نیستن نمیدونن چیه  بعضیاهم ببخشید بد دل هستن  ...

ام علی (ع):

وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند. (4) (مرد نباید فقط بفکر اطفاء شهوت خویش باشد بلکه باید زن و مرد همدیگر را اشباع کنند تا تفاهم کامل میان آنها برقرار باشد).

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود ارضای خیلی کم انجام میدن  شما هم نکن این کار رو

اووو من میگم تاحالا انجام ندادم 

خودارضایی عادیه یا من مشکل جنسی جیزی دارم

تازه من مجردم میخام ببینم مشکل دارم یا نه😂

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2731
از یه طرف درست  چون ارتباط با نامحرم که حرام  خود ارضایی حرام خب چیکار کنن  چه قد ...

هیچی ی مشت مردم عقده ای روانی بی حوصله چشم چرون .... بریرن بیرون نتونی دستتو هم نشونشون بدی 

این نیازه باید به طریقی رفع شه خدا یا به تو پناه میبرم

اون دیگه خودارصایی محسوب نمیشه همین که همسرتون براتون انجام میدن گناه نیست

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2740
اخه عمل یکیه  عوارضشو میگم پس چی میشه  که بچه ها گفتن عوارضی نداره چرته همش

ببین عمل خودارضایی بالقوه عوارض نداره منظورم عوارض فیزیکیه مثلا میگن چشما صعیف میشه گود میشه اینا چرته عوارضش از لحاظ روحی روانیه ک این عوارض وقتیه ک خودت تنها اینکارو بکنی با پارتنرت نه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
ولی مثلا اگه همون کار رو خود ادم انجام بده ضرر داره؟؟

خودارضایی بیشتر به خاطر بار روانی منفیش گناه شمرده شده

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

خودارضایی به خودی خود عوارضی نداره . وقتی عوارض داره که یکی یا چندتا ازاین عوامل وجود داشته باشه: بار روانی زیادی برای طرف داشته باشه; به اینکار معتاد بشه; جایگزین روابط واقعی زناشویی (جنسی) بشه; 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40