2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست

@مرباجونی    

وزن اولیه.       وزن هفته قبل       وزن الان

۶۷.                      ۶۶۵۰۰.                 ۶۶۵۰۰

بخشید من کاهش نداشتم همیشه هم یبوست داشتم الانم با دولیوان گل و انجیر هم تاثیر نداشت هر روز سبزی و انجیر خیس کردم خوردم  غذام کم میکنم بدنم اینطور میشه ولی سیر می خورم دفع دارم الانم می دونم کاذب وزنم

📌متولد ۷۷ نیستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام  صبح کله سحریتون‌بخیر خوشکلا🌹 @عروسترکم   مینا جونم‌ وزن شروع     ...

ماشاااالله😍😍😍تبرییییک میگم بهت ترکووووندی رفییییق

همیییینجودر با اراده پیش بروووو😍

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2742
@مرباجونی     وزن اولیه.       وزن هفته قبل       وزن الان ...

عزیزم هر روز یک لیوان شیر سرد بخور جواب میده. منم هفته پیش کلا یبوست داشتم از وقتی شروع کردم به خوردن شیر سه روزه رفع شده. 

شیر شنبه هم بعنوان شام با خرمایی گردویی چیزی بخور که شب دفع داشته باشی واسه وزن یکشنبه اماده باشی 💪🏻

امیدوارم واسه شما هم جواب بده 🧡

Null
2738
ای فرزندم😪😪😪😪 آررره اما چی میشه کرد باید کالری رو مدیریت کنی جانم🤗🤗

سلام فندقی جان 

وزن#  

وزن شروع چالش ۸۶۴۰۰ 

وزن هفته پیش ۸۴۱۰۰

وزن این هفته 🎈

ان شاالله این هفته با قدرت پیش میرم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
@عروسترکم     سلام عزیزم  وزن اولیه 112     وزن هفته قبل 111   &nbs ...

ماشاااااالااااا😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏 افرین عزیزم بهت تبریک میگم خیلی خوب کم‌کردی همینجور ادامه بده تا به هدفت برسی افرین😘

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  

[QUOTE=159125274]سلام سلام صبح بخیر. سپیده خوشگلم ببخشید من گفتم شاید مشغول باشم یادم بره اول کله صبحی وزنمو میگ

سلام عزیزم صبحت بخیییر❤❤❤❤

کارت عالیییی بوده باریکلاااااا👏👏👏👏

بااراده_جون# 💃💃💃💃💃💃

ریپلای کن از این ب بعد از هفته ی دیگه منظم باش حتما❤❤❤

سلام عزیزم خوبی صبحت بخیر

صبح اندازع ی قوطی کبریت کرع و عسل خوردم دیشب ۵تا قاشق شوید پلو با ماهیی دیروزم ناهار نخوردم

ظهرقراره ناهار نخورم شبم نون پنیر میخورم  در روز ۳۰ دقیقه با برنامه ورزش میکنم و درازرونشست میرم شدم ۷۴کیلو و نیم :/ینی نیم کیلو کم کردم 😚💛

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

@فندق_فسقلی  

سلام عزیزم 

وزن شروع چالش 76/70

وزن هفته قبل 76/05

وزن این هفته 75/50

کاهشم اومده پایین اونم به خاطر اینه که رعایت درست نمیکنم 

یکم خسته ام فست دیروزم خراب کردم 

نمیدونم چرا احساس ضعف و خستگی گرفتم 

چالش قبلی انقدر اذیت نمیشدم الان قاطی کرده بدنم 

چه کنم فاطمه جون 

مرسییییییی سمیرا جونم😍😍 بالاخره بعد چند ماه زلسم این وزن کوفتی 73 شکست

خداروشکررر مائده جونم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2706