2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام گلم بسیار عالی😍💛💛

فدات عزیزم 😄😄😄😘😘😘

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

@شب_بیدارم   عزیزمممم کجایییییی   

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@عروسترکم    

@عروسترکم    

، یکشنبه ۲۲ مهر ،سلام عزیزم ، وزن اولیه شروع چالش ۹۴، وزن فعلی ۹۳، وزن هدف ۸۸ 

راستی عزیزم گفته بودین ۱ اخطار دیگه بخورم حذف میشم اشتباه میکنین من کلا تاحالا ۱ بار روز یکشنبه گزارش ندادم

2731
@شب_بیدارم     سلام پلنگم خوبی  امروز فستو با ۵۳۰ تا بستم  خوب ب ...

🧡🧡🧡🧡👌🏻👌🏻🍁🍁🍁

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم   عزیزمممم کجایییییی      

رفتی تو دیگ!؟

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

سلام سلام صبح بخیر.

سپیده خوشگلم ببخشید من گفتم شاید مشغول باشم یادم بره اول کله صبحی وزنمو میگم☺️😁😁

روم به دیوار پری بودم خیلی کاهش نداشتم این هفته جبران میکنم انشالله .اخه من بعلت یسری مسائل تو پری ورزش زیاد نباید بکنم.

وزن شروع ۸۱/۸۰۰ 

وزن هفته قبل ۸۰/۸۰۰

وزن الان ۸۰/۵۰۰

وزن هدف ۶۰

دوستت دارم سرگروه جیگر طلا❤❤❤

فدا مدا رقیب جونی

@sepiiiiiideh      

@137422      

@دختر_خوشمله98      

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

سلام صبح بخیر

من اون هفته پری بودم وناپرهیزی کردم 😔

وزن اولیه           وزن اینهفته            وزن هدف

60                    58/500                     50

برخلاف هفته اول که تو یه هفته ۱ کیلو کاهش داشتم ...ایندفعه بعد دوهفته ۱ کیلو کم کردم 😥

بازم خداروشکر چون فک میکردم دوباره ۶۰ شدم 😊

@آسنات99    

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

سلام عزیزم ؛ روزت بخیر ؛ ممنونم از کمک هات 

@شب_بیدارم    

امروز وزنم 66/700 بود      

وزنهای هفته های گذشته ::

۶۷/۶۰۰

۶۸/۵ 

ی سوال داشتم کوه نوردی فقط هوازیه ؟ چون هفته ای یبار ک میرم کوه و میام همه ی عضلات شکمم و پاهام  درد میگیره

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

سلااااام 

صبح کله سحریتون‌بخیر خوشکلا🌹

@عروسترکم   مینا جونم‌

وزن شروع     وزن هفته قبل        وزن این هفته‌      وزن هدف

۹۷/۳۰۰                ۹۶/۱۰۰                 ۹۴/۶۰۰                 ۶۵

@mary2772    

@dozhtarebabaei    

@mahdiye_bano    

@آلاهیدا    

سلااااام  صبح کله سحریتون‌بخیر خوشکلا🌹 @عروسترکم   مینا جونم‌ وزن شروع     ...

واییییییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 افررررین واقعا بهت تبریک میگم عالیییی بود  ماشالا بهت....۲ کیلووووو خدای من خیلی برات ذوقیدم عزیزم ایشالا به هدفت برسی🥰😍😍😍😍😍

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  

سلام به همگی صبحتون بخیر🌹🌹

@شب_بیدارم‍ 

میشه بیزحمت یکی برام تگ کنه

وزن اولیه     وزن هفته پیش    وزن این هفته    وزن هدف

۷۵              ۷۰/۸۰۰               ۷۰/00                 ۶۰

سرگروه جونی من تاحالا ۵ کیلو کم کردم کالری مجازم از امروز ۱۰۰ تا کمتر کنم؟

الان دقیقا ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم هنوزم باید گروه نارنجی باشم یا میرم گروه آبی🤭😁

🌟عضو تاپیک بامداد خمار🌟تثبیتی قهرمان🌟وزن اولیه ۷۵🌟وزن الان۵۶/۸۵۰🌟وزن هدف۵۸🌟 خدایاشکرت🌟