2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512838 بازدید | 68299 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام سرگروه جونم. با ترس ولرز خودمو وزن کردم. البته بدون دستشویی رفتن وبلافاصله بعد از بیدار شدن. خوشبختانه وزن اضاف نکردم با وجود اینکه خیلی رعایت نکردم. اما خب کمم نکردم وهمون 82 هستم. انشالله هفته دیگه کاهشم خوب باشه @شب_بیدارم    

2731

سلام و صبح بخیر خوشگلا باربیا🌹🌹🌹

من این هفته درگیر مطب و دکتر پسرم بودم نتونستم درست و حسابی ورزش کنم.

ولی قول میدم این هفته جدی شروع کنم💪

@بامدادخمار    

@شب_بیدارم  

یک کیلو کاهش داشتم ، شدم ۷۶

🎉🎊🎉🎊

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
أه تگ نشدی؟😕😕😕😅😅😅ببخشید🙈🙈 فدایتو مربای خوشمزه خودم😂😂😍😍😘😘😘

خدا نکنه فندق جووووونم😘😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

سلااااام😘😘😘 @آسنات99      

وزن شروع      وزن هفته قبل      وزن فعلی      هدف

55                 ۵۳/۴                  ۵۳/۸😐       48

شاید بخاطر اینه ک هنوز دستشویی نرفتم... 😐

شاید هم چون دیشب شام زیاد خوردم... 😐

سلام به همگی صبحتون بخیر🌹🌹 @شب_بیدارم ‍  میشه بیزحمت یکی برام تگ کنه وزن اولیه   &nb ...

آره صد تا کم کن از کالری مجازت صعود میکنی ب گروه آبی آفرین ب اراده ات👌👌👌👏👏👏👏👏👏

ببخش من جواب دادمدب نازنین بگو کارای صعودت و انجام بده

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

سلام سلام

امروز روز وزن کشی هست

من توی این دو هفته یک کیلو کاهش داشتم

بدلیل سرماخوردگی رژیم فست و خگخ خوب نگرفتم

قد 159

وزن شروع 82

.وزن فعلی 81

@فندق_فسقلی    

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

وزن شروع      وزن هفته قبل      وزن فعلی     

82                 81.5                 81😐 

@فندق_فسقلی          

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

سلام

وزن اولیه 65
شروع چالش
64/100
هفته اول 64/100
هفته پیش 62/900
این هفته 62/700
آخه چراااااااا همش 200 تا؟ دیروزم فست بودم!!!!!فقط پنج ش و جمعه چیت کردم
@آسنات99   
@فندق_فسقلی   
@بامدادخمار      

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
از اونایی که هی تاب میدن به کمرشوووون. اون مدلی خخخخخ یه دست به گودی پهلو یه دستم هی تاب بدی تاب بد ...

چرا حمله کنن؟؟ منم دقیقا اونجوری راه میرم شوهرم میگه چراا قر میدی انگاری میرقصی راه میری منم میگم مدلمه😁😁😁😁😁😁😁😁

2706