2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512840 بازدید | 68299 پست
سلااااام😘😘😘 @آسنات99       وزن شروع      وزن هفته قبل   ...

شب روز وزن کشی شامتو زود بخور 12 ساعت حداقل باید معده ات خالی باشه در طول روز شوری نخور ی ساعت از خابت گذشته باشه نزدیک دوره ی پریود نباشی دسشویی هم رفته باشی این میشه شرایط ایده آل وزنکشی  

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

@آسنات99      

سلام عزیزم😍 

وزن چالش 73   وزن هفته قبل72    وزن جدید 71.500   

بازم کاهشم نیم کیلو بوده توی یه هفته😕

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره صد تا کم کن از کالری مجازت صعود میکنی ب گروه آبی آفرین ب اراده ات👌👌👌👏👏👏👏👏👏 ببخش من جوا ...

ممنونم عزیزم جواب دادی🌸🌸🌸

باشه عزیزم چشم 🤩🌹

🌟عضو تاپیک بامداد خمار🌟تثبیتی قهرمان🌟وزن اولیه ۷۵🌟وزن الان۵۶/۸۵۰🌟وزن هدف۵۸🌟 خدایاشکرت🌟
سلام عزیزم منم‌متاسفانه چند شب پیش انتحاری زدم سالاد ماکارانی بچه ها رو میخواستم بزارم خچال مثل قحطی ...

سلام 

نیم کیلو کاهش داشتم شدم 71.500

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
2731

@شب_بیدارم    سلام سر گروه جان من از دیروز دیگه قرص ال دی رو قطع کردم  امروز وزن کردم وزنم بود ۷۵/۵😭 ولی بازم با انرژی ادامه میدم 💪💪💪 امیدوارم دیگه افزایش نداشته باشم  وزن شروعم۷۵وزن هفته قبل ۷۴۸۰۰الان ۷۵/۵۰۰

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید
سلام وزن اولیه 65 شروع چالش 64/100 هفته اول 64/100 هفته پیش 62/900 این هفته 62/700 آخه چراااااااا ه ...

سلام🌻

پنجشنبه و جمعه دو روزه ک چیت کردی خدا رو شکر ک ۲۰۰ تا کاهش داشتی وگرنه کاهش هم نداشتی جای تعجب نبود عزیزم💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام اسنات جون 

من روم نمیشه وزنم رو بگم😭😭🤦‍♀️

وزن شروع 65300

وزن هفته قبل 63200

وزن این هفته64500🤦‍♀️🤦‍♀️

این هفته هم چندتا تولد داشتیم هم چندروزش مریض بودم خونه نبودم اصلا رژیم رو رعایت نکردم ورزشم. نکردم هیچی😢😢یعنی جبران میشه؟ 

@آسنات99    

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

@آسنات99   سلام گلم امروز وزن کردم 73 و500🙃🙃بازم من ب ترازومون اعتماد ندارم. وزن اولیه 74 بودم. و خیلی کم رعایت کردم میدونی ک بخاطر معده دردم اروم اروم کم کردم غذامو

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪

@sepiiiiiideh    

سلام خانمییییییی

وزن شروع     وزن هفته قبل     وزن الان       هدف

71.500                   70           68.800          47

😍😍😁😁😀😀

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
سلام🌻 پنجشنبه و جمعه دو روزه ک چیت کردی خدا رو شکر ک ۲۰۰ تا کاهش داشتی وگرنه کاهش هم نداشتی جای تع ...

آخه 5 روزش رو اندازه کالریم خوردم تازه دیروزش رو فست بودم  

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....
2706