2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست

سلام به دوستان

@شب_بیدارم    

@minaa1379916    

@vianaasaliii    

کالری مصرفی ۱۳۰۰

کالری مجاز ۱۵۰۰

اگه تونستم میوه میخورم😀😀😀😂😂😂‍ 

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
بهههههه چشممممم😘😘😘😘😘

فدات بشم ننه ی خوشگلم🌹🌹🌹🌹

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من‌امروز از صبح خونه نبودم کالریمو وارد نکردم فک کنم بالای مجازم زد😓 ورزشم نداشتم  یبوست ...

اب زياد بخور در عين ناباوري فهميدم كدو حلوايي واسه يبوست خوبه كالريش هم خيلي كمه ابپز كنيد بخوريد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2742

[QUOTE=157648575]@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @mahdiye_b ...[/QUOTE

@بهاربانووو2    

@mary2772    

@mahdiye_bano    

سلام عزیزانم رقیبا در چه حالین من که امروز کالریمو دریافت کردم ورزشم کردم حسابی البته هروز ورزش میکنم حتما 

@مربای_هویج ‍  @sepiiiiiideh       @دیانا24       ...

من مربای بالنگ هستم ننه سمی.....😚😚😚

شاعر شدی؟؟؟؟😂😂

777 سه تا هفت داره 😁

بقالی سرکوچمون نفت داره😉

روزهای شنبه و سه شنبه فست داره😁

سمیه ک از خاب پامیشه ضعف داره😜😁

@سمیه1396    

@آسنات99    

@فندق_فسقلی    

@شب_بیدارم

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2740
سلام من‌امروز از صبح خونه نبودم کالریمو وارد نکردم فک کنم بالای مجازم زد😓 ورزشم نداشتم  یبوست ...

سلام من امروز تولدم بود هم مهمون داشتم وهم ورزش نکردم صبحونه شام وکیک رو وارد کردم یه کمی هم کالری اضافه نگهداشته بودم که امیدوارم با نهار و تنقلات پر نشه هنوز محاسبه نکردم 

ولی برای یبوست شب قبل از خواب روغن زیتون بخور وصبح ناشتا آب ولرم بخور اگه گلابی دارین یه گلابی هم بخور خیلی خوبه 😘

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
من مربای بالنگ هستم ننه سمی.....😚😚😚 شاعر شدی؟؟؟؟😂😂 777 سه تا هفت داره 😁 بقالی سرکوچمون نفت ...

سلام عزیزم من قبلا با این تاپیک وزن کم کردم و به وزن دلخواهم رسیدم حتی کمتر ولی متاسفانه کن کاری کردم و وزنم زیاد شد.الان بشدت نیازمند انگیزه و برنامه هستم

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
توام شاگرد اول من بود😍 میدیدم که منو میپرسیدی اما قطع کاربری بودم و نمیتونستم جوابتو بدم❤️ خوشحالم ...

فدات بشم شیرین جونم بهت بیشتر از اینا مدیونم قشنگم....🌹🌹 منم افتخار میکنم دوست ب این بافرهنگی و با پرستیژی مث شما رو دارم😘😘😘

@آسنات99     @taniya1400     @مرباجونی     @شب_ب ...

اوفی اوفی اوفینااااااا رژیم و برم اوفینااااااااا😘😘😘😘😘👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

2706