2733
2734
عنوان

وقتی اسم بچمو صدا میکنم برنمی‌گرده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه من سه سالشه نود درصد به صدا کردن اسمش محل نمیده چون یا کارش دارم یا خرابکاری کرده یا میخوام بچلونمش

ولی اروم بگم بیا بریم ددر 

سریع امادست 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از اسمش خوشش نمیاد🦦😂بچمون گَنگه😎

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
ببر دکتر شنوایی ...چک کنه ..شاید صدای اهنگ زیاد میکنی

دکتر شنوایی بردم ..نه مشکل از شنوایی نیست من فقط درگیر این اوتیسم هستم😭😭.آخه من یواش بهش میگم آب میخوای یه هو میگه ب ب

عزیزم اوتیسم یا بیش فعالی  باید چندین گزینه و علامت تو بچه باشه که احتمال اختلال بدن

بعضی بچه ها منیت رو دیر کشف میکنن.پسر من با توجه به اینکه خیلی ام باهوش بود وخیلی کاراشم زود انجام داد اما دیر خودشو کشف کرد من بودن و خودم بودن رو دیرتر از هم سناش فهمید،بیشتر باهاش کار کنید تو این زمینه زودتر میفهمه

از بچتون اسم بپرسید بهش اسم یاد بدین بگین اسم من چیه باید بدونه شما علاوه بر مامان اسم دارین اسم دایی عمه عمو خاله مادربزرگ پدربزرگو باهاش کار کنید در کنارش اسم خودشم تکرار کنید بگید تو بچه منی،پسر من یا دختر منی و اسمت فلانه

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤