2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام عریزم من خیلی خیلی خیلی چاقم والآن با توجه به شرایط فرنطینه و اینکه پشت کنکورم خیلی بیشتر چاق ش ...

امضای بامداد رو بخون... میتونی همراهمون باشی عزیزم... 

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
@عروسترکم     سلام سرگروه جون .من دیروز فستم رو با ۹۰۰ تا بستم امروز سعی کردم جبران شه

روزایی دیگه به جز روزای فست کالریاتو پر کن که یهو استاپ نکنی

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره متاسفانه من عادت به ریزه خواری دارم همیشه تو این یه هفته خیلی خوب پیش رفتم وقتایی که نمیخورم زیا ...

منم دقیقا همین‌طورم بعد از صبحانه یا ناهار یا وقتی حرص می‌خورم حمله می‌کنم خودمم متوجه نمی‌شم ‌‌‌‌‌

برا همین وقتی از خواب پا میشم اولین کاری که می‌کنم چند تا هویج تمیز می‌کنم یه مقدار پاپ‌کورن آماده می‌کنم با آدامس می‌گذارم دم دستتم که هر وقت خواستم انتحاری برم  ازشون استفاده کنم

عضو گروه آبی وزن اولیه ۶۸ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ وزن الان 6۳.۷
2731
@فندق_فسقلی   سلام. من خیلی ناراحتم امشب خیلی خیلی عصبی شدم  یهویی نشستم برنج خو ...

سلام عزیزم...چیشده؟😘

موقعی ک ناراحتی سمت غذا نرو خودتو ب چیزی مشغول کن...یعالمه کاهو بذار دم دستت اونارو بخوریکم کالریه😉

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام سرگروه جونم.یه مشکلی دارم اینه که من مثلا توی یک روز یه کوچولو کالریم میره بالا بعد انگار یاد ا ...

سلام گلم...این اشتباس...هروقت از دستت در رفت کنترلش کن و وعده بعدی رو طبق کالریت بخور..مقید ب برنامت باش..دلیل رژیم گرفتنت رو ب یاد بیار...ما نیومدیم ک گرسنگی بکشیم فقط

به حکمتش دل بسپار 🌿
چه خوب و عالی و کامل ....همه ی گروههای غذایی رو جا دادی آفرین نیلوجان شما سیرابی رو چطوری درست میکن ...

ممنونم

ی پیاز سرخ میکنیم، ادویه میزنم، سیرابی و آب اضافه میکنیم 

مث کله پاچه میپزیم 

جدی؟؟

نشنیده بودم کتلت با سیرابی

نوش جان

اره پيام داد گفت ابرومو بردي داداشام اسمتو گذاشتن رواني

شوهرت نباید اینو بگههههههههه🤯

اصلا اونا اونجا هر چی دربارت بگن شوهرت نباید بیاد بازگو کنه....

و در جمع خودشون هم وکیل تو باشه...ن اینکه بدتر بیاد اینو بگه....

فعلا باهاش بحث نکن...ولی دلیل کار و رفتارشو ازش بخواه....فردا تو یه جمع دیگم وارد شدین رفتارش مبادا این باشه

وقتی هر دوتون آروم شدین درموردش صحبت کنین

هر اتفاقی هم افتاده باشه هیچکس حق توهین ب کسی رو نداره

به حکمتش دل بسپار 🌿