2737
2739

سلام دوستان عزیزمممم  هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که چالش ها و تمرینات و یادآوری هایی

که می‌تونه حالمون رو خوب کنه و باعث بشه که ما خانوم ها بیشتر و بهتر به خودمون اهمیت بدیم و مراقب خودمون باشیم و اولویت بندی درستی رو واسه زندگی بهتر داشته باشیم رو ،باهم پیش ببریم و به هم دیگه یاد بدیم و یاد بگیریم 

قبلا دوست عزیزمون سارا جون این تاپیک رو ایجاد کردن و پایه این هدف اونجا استارت زده شد اما متأسفانه به دلایلی دوستمون دیگه امکان اینکه ادامه دهنده باشن رو نداشتن 

ما داخل اون تاپیک دوستان خوبی رو داریم و مشتاقیم که دوستای جدید رو کنار خودمون داشته باشیم تا اینکه سارا جون زحماتشون هدر نره و ما در آینده مجدد بتونیم مثل قبل همه  دوستامون رو کنار هم داشته باشیم 🌱🖇️💕

از دوستامون می‌خوام که لطفاً مثل قبل مشوق باشن و هدف تاپیک رو ادامه بدن 🌸✨💘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍

سلام عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2728
مرسی که هستی ☘️🍀لطفا وقتی مطلبی میزاری منو تگ کن😍

سلام عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ♥️ حتما عزیزم

2738

آزگلی آنلاین شدی سامیه جون رو تگ کن مرسی عزیزم 

@دخی_شیطون_بلا     @nana1994    

ممنونم عزیزم 

خیلی داشتم بی انگیزه میشدم خوب نجاتم دادی

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
ممنونم عزیزم  خیلی داشتم بی انگیزه میشدم خوب نجاتم دادی

خواهش میکنم عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ♥️

♥️♥️♥️♥️

قبل از شروع تمرینات برای دوست داشتن خودمان از شما دوستای گلم می خوام برای اینکه حس بهتری برای شروع تمرین ها داشته باشید امروز یه دفترچه خوشگل برای خودتون انتخاب کنین (می تونه دفتر یادداشت گوشیتون هم باشه ) اسم این دفترچه رو میزاریم دفترچه اتفاق های خوب و شکر گذاری های ساحل ( شما اسم خودتون رو بنویسید) از قسمت جلوی دفتر شروع کنید و هر روز ده مورد اتفاق خوب زندگیتون رو با دلیلش بنویسین اتفاق خوب حتما نباید چیز شاخی باشه همین که امروز تلوزیون آهنگ مورد علاقه شما رو پخش کرد یه اتفاق خوب کوچیکه . همینکه توی مترو یا اتوبوس صندلی برای نشستن پیدا کردین یه شکر گذاری دیگه😊 و در آخر هر جملتون از ته دل سه مرتبه سپاسگذارم یا متشکرم بگید

برای مثال: 

خدایا مرسی که به من چشمانی سالم دادی چون با اون ها می تونم تمام زیبایی های دنیا رو ببینم ( سپاس گذارم - سپاس گذارم - سپاس گذارم )

از قسمت پشت دفترتون برای اتفاق های خوب زندگیتون استفاده کنید ( هرچند کوچک) سعی کنید به گذشته و حال خوب فکر کنید و از توش اتفاق های خوب رو بیرون بکشید

نوشتن و یادآوری این اتفاق ها در واقع ناخواسته به مغزتون انرژی مثبت رو سرازیر میکنه و روحیه ی خوب رو براتون فراهم خواهد کرد

برای مثال :

اون روزی رو که توی شرکت استخدام شدم رو اصلا از یادم نمیره واقعا روز خوبی بود همه بهم تبریک می گفتن چه مزه ای داشت گرفتن اولین حقوقم و ...

دوستان لطفا این یادداشت برداری رو تا 30 روز انجام بدید 

دوستان عزیز کیا با من همراهن اعلام کنن . ده تا شکر گذاری هاتون رو می نویسین حالا اگه موافقین بریم سراغ تمرینات چند روزه برای دوست داشتن خودمان

♥️♥️

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑

دوستای گلم لطفاً بقیه دوستامون هم که من فراموش کردم تگ کنم رو دعوت کنید ممنون🌸🌸🌸

2706