2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 59695 بازدید | 8617 پست
شما دارکای مظلوم‌منین😂🫀💘😉

ای قربونت برم 😙😙😙😙

دارکی من میدونی چی بود ساحل جون شمام بخونش

شوهرم هر وقت تخمه میخوره باید کل خونه رو بندازی بیرون از نو بسازی😷منم ک خیلی خسته میشم 

شاید بگی زیرا نداز بندازم سینی بزرگ ولی خواهرجونیا فایده نداره ک نداره الانم 2تا گل پسرام میشینن پا ب پای هم 3تا یی😵😵😵😵😵😵منم ک حریفشون نمیشم میگن باشه ولی کار خودشونو میکنن حالا از اونور وقتی سولر ماشین همسری میشیم باید حتی یه ذره خاک کف کفشامونم نباشه ک ماشینش مبادا خاکی بشه من چیکار کردم بنظرتو؟؟؟

هر شب میگفتم اگ ادامه بدین ماشینتو بدجور کثیف میکنم این ک فک نمیکرد من عملی کنم 😈😈😈😈😈 پوستای شب قبلشون البته 2 مشت😉 ریختم زیر صندلی

هر چیم بمن گفت انکار کردم گفتم مگه من تو ماشینت تخمه خوردم شاید کسی باهات دشمنی چیزی داشته😂😂😂😂😂😂رو ماشینش حساسه 

پوست همانا و دیگر نریختن همانا 

الان جورین ک بچه هامم میریزن سریع میگه جارودستی رو بیارین بدوووو😛😛😛😛😛😛😛😛

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ای قربونت برم 😙😙😙😙 دارکی من میدونی چی بود ساحل جون شمام بخونش شوهرم هر وقت تخمه میخوره باید کل ...

😂😂😂😂عالی بود

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ساحلی جونم 

سلام دوستای پرانرژیم محیا ازگل  ساحل خیلی دوستتون دارم

امروز میخام 2 ساعت صب 

1 ساعت ظهر 

1ساعت شب با ارشی تمرین کنم

جارو بزنم

اتاقا رو مرتب کنم 

نهار بذارم

لباس بشورمو....

خدایا شکرت بهم دس دادی شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت بهم انقدر مهربونی دادی شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت برا گنجیشکادونه ریختی با دستای من😍شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت شوهرم داره دنبال کارای خونه میافته😍😍😍😍

خدایا شکرت ماشین داریم شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت خونه داریم شکرت شکرت شکرن

خدایا شکرت غذا واب داریم شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت سلامتی داریم شکرت شکرت شکرت 

خدایا شکرت پول با برکت دلریم شکرت شکرت شکرت  

من برم بعدا میام حق نگهدارتون

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
😂😂😂😂عالی بود

قربونت برمممممممم😂😂😂😂

2731
😂😂😂😂😂 الینا راست میگه آزگل 🐦❤️ واسه منم همینه😂😂

😙😔😙😙قربونت برم دارک خودمی

سلام‌صبتووون ب عشق🫀 صبتون‌پر از زیبایی 😊 دخترا امروز هر کیو میبینیم بهش یه لبخند کوچولو هدیه کنیم ...

چشم بانوی مهربون ک بفکر همه ای 

قربون دل پاکت بشم

سلام ساحلی جونم  سلام دوستای پرانرژیم محیا ازگل  ساحل خیلی دوستتون دارم امروز میخام 2 ...

الیناجون‌ ببخشیدا، میشه بگی ارشام چندسالشه؟ و  اینکه تا چ حد حرف میزنه؟؟؟اگه دوسنداری میتونی‌جواب ندی عزیزم.

عذرخواهیمو بپذیر🙇‍♀️

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙انشالله بهترین ها سهم قلب مهربونت بشه

ممنون عزیزم 💞

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
ایشالا ک‌زود برمیگرده 🫀😘

انشالله عزیزدلم 💘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام‌صبتووون ب عشق🫀 صبتون‌پر از زیبایی 😊 دخترا امروز هر کیو میبینیم بهش یه لبخند کوچولو هدیه کنیم ...

سلامممممم وای آزگل الان پی امت رو خوندم خداروشکر میکنم بیرون بودم الان برگشتم همه رو با خنده و خوش رویی جواب دادم تاثیر انرژی  دیروز بود  که خوش اخلاق از خواب بیدار شم😂❤️💘

حتمااااا چقدر پیشنهادات حرف ندارن 🥰🍓🫀

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
ای قربونت برم 😙😙😙😙 دارکی من میدونی چی بود ساحل جون شمام بخونش شوهرم هر وقت تخمه میخوره باید کل ...

🤣🤣🤣🤣عالی بود الینا آقایون همشون همینن من مردی رو ندیدم تخمه رو مستقیم بریزه داخل بشقاب یا نه حداقل اطراف خودش 😂🤦🏼‍♀️

فکر کنم آزگل خوب درکت کنه حتی می‌تونه از کارت الهام بگیره واسه شوهرش 

آخه آقا امین روی ماشینش حساسِ آزگل قبلا بهمون گفته 😂😂😂😎

سلام ساحلی جونم  سلام دوستای پرانرژیم محیا ازگل  ساحل خیلی دوستتون دارم امروز میخام 2 ...

سلامممممم به الینای خوشگل و پر انرژی چطوری عزیزم ؟؟ 

چقدر عالی 🍓🧿🍓😍 ماشاالله بهت که انقد مامان با انگیزه و مهربونی هستی 🧿❤️😍

شکر گذاری هم  که حرف نداره خداروشکر که به  گنجیشک ها دونه دادی با دست های من 🥺🫀🐦چقدر قشنگ و صادقانه 

آفرین 

راستی خانوما من کامنت یه خانوم رو خوندم یه جا بعد نوشته بودن که همیشه  نذری داشته باشه یا حاجتی  رو از خدا بخواد گندم یا دونه واسه کبوتر ها میخره و همیشه پخش می‌کنه که بخورن من همیشه این توی ذهنم مونده ولی متاسفانه یادم می‌ره اجرایی کنم 😍💕الان چون الینا گفت  میرم یه چندتا دعا و صلوات می‌فرستم روی یه ظرف میزارم بخورن 😂 فداسرشون اگه تراس هم خراب کاری میکنن 

ثوابش واسه همگی شما دوستای خوبم باشه که اول صبح آدمو به دونه دادن و لبخند زدن تشویق میکنین 🫀💘🧿

😙😔😙😙قربونت برم دارک خودمی

خدا نکنه مهربونم 🫀💘💘💘💕 زیباترینم

ممنون عزیزم 💞

کجایی تو فاطمه خوشگلمون ؟ چخبر