2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جاااانم عالیه که ..مبارکت باشه گلی..آفرین ب خودت عزیزم ..آن شاالله بیشتر و بیشتر کم کنیم💋💙😍

قربونت بشم دوست مهربونم😍عکس از قبلمون بگیریم هر موقع به هدف رسیدیم نشون بدیم ذوق کنیم😍

صلواتی برای ظهور
@سمیه1396       سلام عزیزم 😍😘😁 ی سوال❓❗🔴 کالری خرمای زاهدی چقدر؟؟؟؟!  ...

سلام‌گلم

اونو  با همون مانکن حساب کن.. بزن خرما خشک😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️ بچه هااااا ی گلم 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 شرایط: ناشتا،، بعد از wc ...

خانومی من هنوز ترازوم به دستم نرسیده.میشه این هفته نگم هفته بعد وزنمو بگم؟؟

گروه زرد💛قد ۱۷۱💛وزن اولیه۸۷💛وزن فعلی۸۴💛وزن هدف۶۵💛 دعاکنید منم مامان بشم😔💔💔
2740
سلام آسنات جون...من امروز.خیلی خوشحالم...چون هم خودم هم دخترم با رژیم...ورزش...کالری شمار...توی یک ه ...

سلام خوشگلا😘😘مادرودخترنمونه کاهشتون مبارکککک وپایدارپیش به سوی اول سلامتی بعداندام خوشگل💙💜♥💚💛👏👏👏👏

سلام مرباجونی خوبی وزن اولیه    وزن هفته پیش     وزن الان     وزن هدف ...

@مرباجونی    👆👆👆👆

سلام‌گلم..

یه دلیلش همون پر‌خوری و دلیل دیگه اش عقب افتادن پری ات هس،، هورمونات بهم‌ خورده، بدنت ورم داره و‌وزنت را زیاد نشون میده...

حتما ورزش داشته باش.. شکمت را هم با زیتون ماساژ بده.. دمنوش های گرم بخور...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بچه ها من برم بخابم ظهر خوش😁🙊شب میام گزارشتون میدم @ژوانا98   @سینوس    

برو بخواب عشقم منم خوابم میاد الان با دخترم باهم میخوابیم 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید