2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512654 بازدید | 68299 پست

سلام،صبحتون بخير

وزن اوليه ٧٤

وزن فعلي 🎈

وزن هدف ٥٥

فندق جان من ديروز پريود شدم امروز وزن نكردم

@فندق_فسقلی    

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛
@عروسترکم     سرگروه عزیز😍 @yalda818           @بهاربانووو ...

تبریم میگم عزیزم افرین بهت👏👏👏👏👏👏👏کاهش خوبی داشتی افرین

حالا ممکنه بیشتر کم کرده باشی...ولی اشکال نداره همینو برات وارد میکنم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@شب_بیدارم     وزن شروع ۷۸.۲۰۰ وزن این هفته ۷۷.۳۰۰ هدف ۶۳  900 g کاهش داشتم 😍😍 ...

ایول عشقم...عالی شده جیران جان

من پریودم

خیلی دلم میخاد هفته بعد ببینم چه کردمممم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام سرگروه جوني چرا تگ نميشي عشقم 😘 وزن#   وزن شروع           ...

یعنی تو ی هفته ۱۰کیلو لاغر شدی؟!

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2731

@آسنات99  

@behe74  

@pofak24  

سلوم سلوم

این برنامه امروز منه

حدود 100 تا بشترشد 

ک خب اگه بگیم خانمای شیرده خارج از رژیم میتونن ا لیوان شیر و چند تا خرما بخورن کمتر از کالری هر روزم هم میشه 

وزنم ک فقط 0.5 کیلو کاهش داشت... متاسقانه

دیروز با انرژی شما بچه ها ورزش هم کردم

ی برنامه چالش 30 روزه دارم ک هر روز همه ورزشاشو مسرم

از کل بدن تا شکم و باس ن و ساق پا و... 

ولی تو آینه نگاه کردم دیدم با سنم زیادی بزرگ شده. ولش کردم. دیگه اون قسمتو انجام نمیدم

شما چ کردید رفقای جان

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
سلام نازنینم😘😘باریکلاااعالیههه باورزش چی میشهههه😍😍کاهشت مبارک وپایدار👏👏👏👏💃💃💃💃💛💜💙♥💚

مرسی گلم ،با پشتیبانی شما و انگیزه ای که شما میدید حتما،🥰🥰🥰🥰😍😍😘😘⚘⚘❣❣

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
 گلم بپرس، پرسیدن عیب نیس😉 بهترین اب: اب جوشیده ولرم شده تو‌دمای محیط هست😉 میتونی از ق ...

از زیبا و زینب خبری نداری؟؟

من خیلی وقته نبودم نمیشناسم بچه هارو

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
بچه ها وزن با دستشویی منظور دستشویی یک هست یا دو؟؟🤦🏻‍♀️ من از اسفند که رژیم گرفتم هیچوقت نشده صبح ...

@سميه1396

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
@عروسترکم     سرگروه جان من همون وزن ۹۴ هستم  دیروز دو تا دندون عقلمو جراحی کرد ...

خب تازه شروع کردی..هفه بعد حتما کاعش خواهی داشت❤❤❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
به به ببین خانم چه کرده عالیه عزیزم خسته نباشی💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡👌🏻👌🏻👌🏻

ممنونم عزیزم 😍کاهشم کم بود ولی بهتر از هیچی 😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
بچه ها ادامسم کالری داره؟

کالریش کمه...  اونقدر نیس که حسابش کنی... ولی نخوری بهتره.. چون بیشتر‌گشنه میکنه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم میدونی من خونه مادرشوهرم بهونه میکنم ک معدم درد میکنه بسمه مثلا اینقدر خوردم اینجوری امتحان کن

چشم حتما امتحان میکنم فداتشم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
2706