2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512569 بازدید | 68299 پست
@سمیه1396   عشق دلم کجایی؟؟  سلام خوبی عزیزم امروز ازمایشمو بردم دکتر . بهم دارو داد ر ...

سلام‌عزیزم....

اشکالی نداره عزیزم...داروت را باید بخوری که حالت خوب بشه...

ورزش میکنی، تاثیرشو کم و یا حتی خنثی میکنه گلم.... اصلا بهش فکر نکن... 😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم خوبی آره عضو شدم بعد از ظهر اومدم تاپیک قفل بود تا الان کار داشتم نتونستم بیام عشقم

سلام‌گلم..

عالیه👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من که هر کاری کردم نشد...فقط قطره آبی میشد.....منم دیروز رعایت کردم....امروزم که خ گ خ نگرفتم.....تا ...

إ إ من فكر كردم شما آيناز خانوميد فكر كنم  منوبا يه خانم ديگه اشتباه گرفتيد ،اگه خواستين باهم باشيم 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
سلام‌عزیزم.... اشکالی نداره عزیزم...داروت را باید بخوری که حالت خوب بشه... ورزش میکنی، ...

ی سوال..من صبحا میرم پیاده روی سیصدوخورده ای کالری سوزوندم...صبحانمم شد ۱۵۵کالری...الان بشقاب نوشتع که کالری باقی مندم هزاروپنجاه تاست..درصورتی که من کالری مجاز روزانم نهصدوخورده ایه

گروه آبی💙وزن فعلی ۷۷...وزن هدف ۶۷...💙💘💘💦
2742
گزادش اختیاریه عزیزم.منم خیلی دوسدارم گزارش بدم🤤اره منم همینجا گزارش میدم سرگوهو تگ کن

شمارو من یادمه فکر کنم تو تاپیک آتنا باهم بودیم 😍

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
منم امروز مهمونم  .از طرفی اصلا نمیتونم خگخ بگیرم ولی خیلی کم میخورم...

منم مشکل دارم نمیتونم بگیرم نه خگخ و نه فست....منم امشب خونه مادر شوهرم دعوتم..فردا هم خونه مامانم😐😐😐😐

خدا بخیر کنه

مامانم که بفهمه رژیمم حسابی دعوام میکنه😖

سلام گلم😍عزیزم مصرف پروتئین.سوپ جو.آش.لبنیات کم چرب.تخم مرغ آبپزمیوه وسبزیجات باعث افزایش شیرمیشه🌼 ...

گلم سعی کنه که بعدا حتما ترازو بخره،، چون لازم هست... فعلا تا اون موقع ، همون ۲ هفته یکبار حتماااا وزن بده🌸

2738
شمارو من یادمه فکر کنم تو تاپیک آتنا باهم بودیم 😍

آره عزیزم.شبا اونجام گزارش بده ببینیم چ کردیم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
منم مشکل دارم نمیتونم بگیرم نه خگخ و نه فست....منم امشب خونه مادر شوهرم دعوتم..فردا هم خونه مامانم😐 ...

امان از دست مامانا منم امروز خونه مامانمم خدا رحم كنه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

واای خیلی خوبه لاغری لباس های خووگجل و ناناز بچه ها فکر کنین توی عروسی ها و مهمونی ها همه از اندامتون تعریف کنن 😍😍😍😍😍😍🤩

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
سلام صبح بخیرگلم😘صدرصدمیشه الان رژیمتوادامه بده ورزشایی هم میتونی توخونه انجام بده بعدکه به هدفت رس ...

😍😘😘 مرسی ،،همش استرس دارم که با لاغری بدنم بیشتر شل و افتاده میشه چون همین الانم در اثر کاهش وزن قبلیم اینجوری شده

2706