2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512497 بازدید | 68299 پست
@سمیه1396   عشق دلم کجایی؟؟  سلام خوبی عزیزم امروز ازمایشمو بردم دکتر . بهم دارو داد ر ...

سلام‌عزیزم....

اشکالی نداره عزیزم...داروت را باید بخوری که حالت خوب بشه...

ورزش میکنی، تاثیرشو کم و یا حتی خنثی میکنه گلم.... اصلا بهش فکر نکن... 😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم خوبی آره عضو شدم بعد از ظهر اومدم تاپیک قفل بود تا الان کار داشتم نتونستم بیام عشقم

سلام‌گلم..

عالیه👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که هر کاری کردم نشد...فقط قطره آبی میشد.....منم دیروز رعایت کردم....امروزم که خ گ خ نگرفتم.....تا ...

إ إ من فكر كردم شما آيناز خانوميد فكر كنم  منوبا يه خانم ديگه اشتباه گرفتيد ،اگه خواستين باهم باشيم 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
سلام‌عزیزم.... اشکالی نداره عزیزم...داروت را باید بخوری که حالت خوب بشه... ورزش میکنی، ...

ی سوال..من صبحا میرم پیاده روی سیصدوخورده ای کالری سوزوندم...صبحانمم شد ۱۵۵کالری...الان بشقاب نوشتع که کالری باقی مندم هزاروپنجاه تاست..درصورتی که من کالری مجاز روزانم نهصدوخورده ایه

گروه آبی💙وزن فعلی ۷۷...وزن هدف ۶۷...💙💘💘💦
2728
گزادش اختیاریه عزیزم.منم خیلی دوسدارم گزارش بدم🤤اره منم همینجا گزارش میدم سرگوهو تگ کن

شمارو من یادمه فکر کنم تو تاپیک آتنا باهم بودیم 😍

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
منم امروز مهمونم  .از طرفی اصلا نمیتونم خگخ بگیرم ولی خیلی کم میخورم...

منم مشکل دارم نمیتونم بگیرم نه خگخ و نه فست....منم امشب خونه مادر شوهرم دعوتم..فردا هم خونه مامانم😐😐😐😐

خدا بخیر کنه

مامانم که بفهمه رژیمم حسابی دعوام میکنه😖

سلام گلم😍عزیزم مصرف پروتئین.سوپ جو.آش.لبنیات کم چرب.تخم مرغ آبپزمیوه وسبزیجات باعث افزایش شیرمیشه🌼 ...

گلم سعی کنه که بعدا حتما ترازو بخره،، چون لازم هست... فعلا تا اون موقع ، همون ۲ هفته یکبار حتماااا وزن بده🌸

2738
شمارو من یادمه فکر کنم تو تاپیک آتنا باهم بودیم 😍

آره عزیزم.شبا اونجام گزارش بده ببینیم چ کردیم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
منم مشکل دارم نمیتونم بگیرم نه خگخ و نه فست....منم امشب خونه مادر شوهرم دعوتم..فردا هم خونه مامانم😐 ...

امان از دست مامانا منم امروز خونه مامانمم خدا رحم كنه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

واای خیلی خوبه لاغری لباس های خووگجل و ناناز بچه ها فکر کنین توی عروسی ها و مهمونی ها همه از اندامتون تعریف کنن 😍😍😍😍😍😍🤩

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
سلام صبح بخیرگلم😘صدرصدمیشه الان رژیمتوادامه بده ورزشایی هم میتونی توخونه انجام بده بعدکه به هدفت رس ...

😍😘😘 مرسی ،،همش استرس دارم که با لاغری بدنم بیشتر شل و افتاده میشه چون همین الانم در اثر کاهش وزن قبلیم اینجوری شده

2706