2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512569 بازدید | 68299 پست
توووروحت😂😂😂😂😂😂 اون ک پیاده میشه منم😂😂😂

😂😂😂😂🤣

اون ساپورت مشکیه منم... بازم یه خورده حواسم بوده که زیاد چاق نشم... از همون قدیم هم پاهام لاغر بودش حتی تو چاقیم😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونیا ببین من گردنم بازوم رونم با سینم کلی اب کردم وحشتناک بود ۴۸ سایز شلوارم بود الان ۴۰ ۳۸ بخای ...

بازو رو واقعا میشه آب کرد؟ من فقط فکر میکنم باید برم ساکشن چزبیاشو در بیارم متنفرم از بازوهام

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2742
2740

❣خوشبختی مکان و شرایط نیست
احساسی است که باید آن را بلد شد
شبیهِ غم، شادی، خشم و تمامِ احساس هایِ دیگر...
برایِ غمگین نبودن، باید بخواهی که غمگین نباشی
و برای خوشبخت بودن هم، باید بخواهی که خوشبخت باشی...
گاهی قدم بزن، کتاب بخوان و موسیقیِ مورد علاقه ات را گوش کن
خوشبختی، اتفاقی نیست که بیفتد،
یک حسِ نابِ درونی است، باید آن را ایجاد کرد...

❣🌷🌼💕💐🌸💕

بزار عکس دسته جمعیمونو بزارم بچه های جدید کیف کنن😂😂

😆😆😆😆😆

گذاشتیششش...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بلههههه

سلاااااااااام من امروز اولین روز کالری شماریم بود واقعا احساس خوبی دارم من هم در حاملگی خیلی وزنم زیاد میشه شما با این همه کاهش ریزش مو نداشتین 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706