2752
2734
عادلانه نیس زندگی تو ایران 

هروقت این فکرو کروی بعدش بگو شاید یکم بدشانس بودی جزو اون بچه  سیاهای فقیر افریقا میشدی اونوقت این زندگی الانت برات اروزیی شاهانه بود 

مگر اونا جه فرقی با ما دارن شاید ما اونجا افریده میشدیم اما گاهی فکر میکنم قدردان نیستیم 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچکس از چیزی ک داره راضی نیست

اره خوب  شکر خدا اینو داریم ولی دوست داشتم تو یه شهر بزرگتر با امکانات بالا داشتم.   و بیشترم بخاطر. همه همسایها و اشناها  دوست دارم جای دیگه بودم.  من. ادم تو داریم.  ولی بخاطر این که از بچگی تو این محل بزرگ شدم تو این محلم ازدواج کردم همه میشناسنم. اصلا راحت نمیتونم برم بیرونم دو قدم تا سر کوچه میرم به هر کس میرسم باید وایسم سلام احوال پرسی. 🥴

هروقت این فکرو کروی بعدش بگو شاید یکم بدشانس بودی جزو اون بچه  سیاهای فقیر افریقا میشدی اونوقت ...

نمیگم ما بدشانسیم

میگم این همه اختلاف طبقاتی  ک یهو پیش اومد حق ما نبود 

خونه ویلایی خوبه منتها یکمی دردسر هم داره…

ما داشتیم ۷۰۰ متر توی فرهنگ شهر شیراز

منتها مامانم چون وسواسی بود هر روز ۵۰۰ متر حیاط رو‌میشست😑بسه لامصب

دیگه رفتیم توی اپارتمان 

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
باز من به شخصه اصفهانو بیشتر دوست دارم اصلا از شلوغیه تهران خوشم نمیاد. 

اخه اصفهان همچین از شهرهای خلوت حساب نمیشه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ارزوی غیرممکنی بنظر میاد آخه

هیچ چیز غیر ممکن نیست همه چیز چاره داره جز دور از جون مرگ 

ببین وقتی انرژی منفیت بالا بره دائم بگی نمیشه هم افسرده میشی هم واقعا مسیر زندگیت به سمت نشدنا میره 

شاید نتونی تو بهترین جای تهران یا لواسان اون ویلایی که میخوایی داشته باشی اما اگه فقط خودت بخوای و مهمتر از اون خدا برات بخواد میتونی چند لول پایین ترشو که راضیت کنه حالا نه ویلای چندصد میلیاردی بخری 

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
اره خوب  شکر خدا اینو داریم ولی دوست داشتم تو یه شهر بزرگتر با امکانات بالا داشتم.   و بیش ...

انصافا خیلی بده اگه بتونی شوهرت رو راضی کمی محله رو عوض کنید خیلی تغییر میکنه زندگیتون

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706