2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512531 بازدید | 68299 پست
منم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من نزدیک پریز برق نشستم🤦‍♀️😂😂😂😂مث‌معتادا 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم امضات چرا عوض نشده 🤭🤭 مچتو گرفتم آی آی آی 😂😂😂😂

باز کن 🥴🥴شده هاااا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
الهیییی عزیزم نارنجی یه جوری پره دست و پای بچه ها زده بیرون😂 هدفتو تغییر بده ایشالا تو گروه های دی ...

یعنی راه نداره؟😣

۲ آذر ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😍😍توروخدا دعا کنین سالم بیاد بغلم
@سمیه1396   عزیزم جواب پست دوستمون روبرای ترازومیدی😘😘😍

دادم گلم🌸

هر ۲ هفته، یکبار  پس وزن بدن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه های گروه آبی. یکیتون که بامن هم وزنوقده بگه لطفا درخواست بدم باهم رقیب بشیم وبهم انگیزه بدیم گروه خیلی شلوغ آدم گیج میشه دونفرباشیم به هم روحیه بدیم. قدم 166 وزن اول 74 وزن هدف 65

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
باز کن 🥴🥴شده هاااا

اخ اخ مچمو گرفتی تنبلانم😂😂😂😂

اول وضعیت رنگه کلتو میزاشتی دخی برای منه تنبل😂😂❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
یعنی راه نداره؟😣

بخدا ۱۰۰نفر پر یعنی موندم بخوام یه اطلاع رسانی ریز بکنم باید یه صب تا عصر تایم بزارم

شرمندتم خوشگله من❣️❣️❣️😞

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
خب هرکدوم که جا دارن ببر 😢

اگه ۶ تا ۱۰ کیلو بخواهی  وزن کم کنی، میتونی بری  گروه ابی!

ازفرداشروع کن😘😘ببخشیدسرم شلوغ بودپستت رودیردیدم🤕

سلام چرا من نمیتونم شمارو تگ کنم 

من خیلس وقت منتظرم ک عضو بشم چیکار کنم ا فردا کالریامو بگم؟!

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
اخ اخ مچمو گرفتی تنبلانم😂😂😂😂 اول وضعیت رنگه کلتو میزاشتی دخی برای منه تنبل😂😂❤️

الان ببین باز 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706