2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512629 بازدید | 68299 پست
من بلد نیستم تگ کنم😔

اسم سر گروه رو کپی کن بع یه @بزار بعد پیس کن اسمشو بعد اسمش رو میراره توهم بزن روش تا تگ بشه

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بلد نیستم تگ کنم😔

وقتی @ میزاری و اسمشو مینویسی باید از تو لیست اسمشو انتخاب کنی عددهاشو هم انگلیسی بنویس 

اگه تگ بلد نبودی ریپلایش کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2742
@فندق_فسقلی   فکر کنم منو یادت رفت😔😔 فاطمه هستم  وزن فعلی۸۷ ورن هدف۷۵ قد۱۷۰ من تر ...

ن من دارم دونه دونه پستارو جواب میدم 11 صفحه پیام اومده

گفتم ک شما اضافه وزنتون 12 کیلوهه

@شب_بیدارم   گلم ایشون گروه شماست

به حکمتش دل بسپار 🌿

@فندق_فسقلی   سرگروه زرد 💛

من وزنم 80 قدم 157 

اگه میشه گروه شما و زرد عضوم کنید ممنون 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2740
سلام سلااااااام 😍😍😍 منم پرانرژی اومدم 🥰 وزن شروع ۷۸  هدف ۶۳  قد ۱۶۷  میخوام ...

ای جووونم خوش اومدی دیانا جونم

به به پر انرژی هممون شروع میکنیم 🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام دو صفحه اول رو خوندم از سرگروهم هم در خواست عضويت كردم شما منو تگ كردين تگ نشده بودم جطور بفهمم ...

اره عزیزم خودش ریپلای میکنه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
توضیحاتو برو با دقت بخون راصلا گزارش نداریم که هر روز کالریتو بنویسی یکشنبه ها همینجا به سرگروهت وزن ...

من کل توضیحاتو۲بار خوندم خب ولی هنگ کردم خیلی زیاد بود توضیحا یه سوال دارم یعنی هیچ کار دیگه ای نمیکنیم فقط میایم اینجا وزن میگیم ؟هیچ گزارشی هیچ حرفی هیچ سوالی ؟یعنی هیچ رژیم غذایی نمیگیریم فقط غداهایی که میخوریمو توکرفس میزنیم که بیشتر از کالری روزانمون نباشه درسته؟تروخدا جواب بده همه همین سوالارو دارن جواب بدی راحت میشیم♥️♥️♥️♥️♥️

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
مرسی عزیزم یاد گرفتم شما خوب متوجه شدی تازه واردم 

خوب از تاریخ عضویت وتعداد پست معلوم انشالله در کنار هم باربی میشیم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706