2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512945 بازدید | 68299 پست
آسنات۹۹@ ممنون میشم منم عضو کنید وزن ۷۲ قد۱۶۰ وزن هدفم ۶۲

@آسنات99    

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@بامدادخمار   عزیزم اینکه سر گروه ها میگن خوش اومدی یعنی چی یعنی اسممو نوشتن یا ن من نمی‌فه ...

توضیحاتو برو با دقت بخون راصلا گزارش نداریم که هر روز کالریتو بنویسی یکشنبه ها همینجا به سرگروهت وزن بگو کلا همینجایید هیچ تاپیک دیگه و جای دیگه نیستیم 

وقتی میگه خوش اومدی یعنی عضوی دیگه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
میشه بگید چطوری عضو بشممممم🥺🥺

قدو وزن فعلی وزن هدفتو بفرست به سرگروهت 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
الهه من نمیدونم چند کیلو هستم چیکار کنم نمیزاره بیرونم برم لهنتی😠

حدودی هم نمیدونی ؟ 

سایز بگیر باسایز کار کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم برو آبی 

بامداد جان به نظرتون برای اینکه شکم و پهلوم آب بشه چیکار کنم؟؟

من دوست دارم بیشتر سایز کم کنم تا وزن چون پهلو و شکمم بزرگ هستن

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
باید حتما اول بری توضیح دوصفحه ی اول رو بادقت بخونی بعد به سرگروهت بگی عضوت کنه 

سلام دو صفحه اول رو خوندم از سرگروهم هم در خواست عضويت كردم شما منو تگ كردين تگ نشده بودم جطور بفهمم تگ شدم ميشه سرگروه ريپلاي بزنن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
آسنات۹۹@ ممنون میشم منم عضو کنید وزن ۷۲ قد۱۶۰ وزن هدفم ۶۲

@آسنات99    

سلام سپیده خانم میخواستم توی گروه بنفش عضو بشم قد ۱۶۶ وزن ۸۸ وزن هدف ۶۶ ۲۲ کیلو با وزن هدف فاصل ...

سلام اوپرا جون خوبی؟

خوش اومدی عزیزم🌺🌺🌺

امضا و پروفتو درست کن توضیحاتم کامل بخون❤❤

وای من با انگیزه اومدم کم کنم

۷۷ کیلو بودم الان وزن کردم ۷۲ و۵۰۰ ام

خب الان باید چیکار کنم 

میخوام برسم به ۶۵ اول 

ب کی بپیوندم 

بچه ها منو کمک کنید استاپ وزن گرفتم

بعد مثلا من دو سه روز پیش ۷۱.۹۰۰ بودم الان ۶۰۰ گرم اضاف وزن 

انگیزمو از دست دادم

میخوام شب یلدا بترکونم 😄