2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
منم شرایط تو رو داشتم مادر پسره فقط دنبال یه بهونه بود که به لطف دروغ های اقوام جور شد و بعدم تحمل ح ...

ب درک ...ما عیبی نداریم ک ازش بترسیم ...هرکی هر چرندیاتی میگه بره از خدا بترسه من بخشیدم و واگذار کردم ب خدا ک مطمعنم با عدالتش باهاشون برخورد میکنه

ائله کی گورنده سنی  دوداخ لاریمی قیزیل گول آچیر 😍 داماریمی قان دولانر 😍ایچیمده مارال سوروسو قاچیر 😍
خوب برادر نداشته باشی مگه عیبه ، تو  هم چقد دلت سیاهه

نه بابا من عین خیالم نیست تو خانواده های ما به این چیزها فکر نمی‌کنم اما اون بهم میگفت و طعنه میزد برادر زن فلانی رو سفره اینو بهش داد برادر زن فلانی این کارو کرد کلا میزد به چشم من و منم عین خیالم نبود اما از دل ناراحت شدم 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوار شوهرم بهم گفت برادر نداری خودش یه پسر و دختر داشت باردار بود نفرینش کردم البته تو دلم چونکه چند ...

عزیزم نفرین نکن 

میگن نفرین به خود ادم برمیگرده 

من فکرمیکردم من خیلی حساسم 

اما شما دیگه خیلی خیلی حساسی 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من مادرشوهرم شب عروسیم جلوی خودم بخاطر یه چیزالکی چنان نفرینم می‌کرد که گریم گرفت بااینکه عمم هم هست 

اما هیچوقت براشون بدنخواستم و نفرین نکردم 

چند وقت بعدش همش برگشت به خودش و عزیزاش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم نفرین نکن  میگن نفرین به خود ادم برمیگرده  من فکرمیکردم من خیلی حساسم  اما ش ...

عزیزم ایشون گفتن کیا دلگیرن من یه کوچلو اشاره کردم و کامل توضیح ندادم و گرنه خودتون نفرین میکتید بهش کاش میتونستم توضیح بدم اما نمیخوام زخمم باز بشه حالا بیخیال اینو بدون وقتی ینفر خیلی زخم داره نفرین میکنه 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
امضات دلم رو تکون داد ، نمیدونم جرا گریه کردم. عزیزم به دل نگیر. خدا بزرگه انشالله که دامنت سبز میشه ...

ببخشید که باعث ناراحتیت شدم عزیزم،۶ساله اقدامم دوتا ای یو ای منفی،درتا میکرو منفی داشتم انتقال سومم مثبت شد که اونم سقط شد ،تنبلی تخمدان شدید دارم بازم ماه بعد انتقال دارم برام دعا کن دوست عزیز دعای نی نی سایتیا معجزه میکنه ،انشاله حاجت روابشی

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
چرا عزیزم چیشده ؟

چند وقته حال اطرافیانم  بخاطر مشکلاتی خوب نیست 

خودمم مشکلاتی تو زندگیمه که بخاطر مراهات حااشون بهشون نمیگم وومیریزم تو خودم ..یجورایی چنددجور غصه دارم که رو قلبم سنگیتی میکنه 

2740
خیلیا دلمو شکستن . و جوابم گرفتن . بزرگترینشون پدر شوهرم بود . که مرد 😏😏😏

مردن واسه آدمیزاده شما کسی رو میشناسی تا ابد زنده بمونه و نمیره؟  چرا فک میکنی مردن که حقه بخاطر حرف شما بوده 😂

من یکی رو دوست داشتم. اونم منو دوست داشت. خواهراش و مامانش نذاشتن بیاد خواستگاری. چند سال جنگید با خانوادش ولی نشد. پارسال ازدواج کرد. با اینکه ازدواج کرده و یه شهر دیگه زندگی میکنه و نمیبینمش ولی دلم هر لحظه به یادشه و از نبودنش میسوزم. کاری که مادرش و خواهراش باهام کردن رو هیچوقت فراموش نمیکنم. عقط خدا میدونه دلم چطور شکسته.😢😢😢

عزیزم ایشون گفتن کیا دلگیرن من یه کوچلو اشاره کردم و کامل توضیح ندادم و گرنه خودتون نفرین میکتید بهش ...

میدونم خانومی 

منم منظورم این بود کلا نفرین میگن انرژی منفیش به خود ادم برمیگرده بخاطر خودتون سعی کنید نفرین نکنید🙂 

ببخشید اگه ناراحتتون کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یکی رو دوست داشتم. اونم منو دوست داشت. خواهراش و مامانش نذاشتن بیاد خواستگاری. چند سال جنگید با خ ...

آخی چقدر سخت 

خدا به دلت آرامش بده عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثل عروس آشغاله ماهست الان ده ساله عروس ما شده فقط یه بار دعوت کرده اونم شب هفت زایمانش بود اونوقت ه ...

خوب میکنی بخدا 

من اصلا حسود نیستم کار به کارشون هم ندارم منتها ادم تو دلش ناراحت میشه ازاین کارا

بی خیال  اگه زن و شوهر با هم خوبن خدا رو شکر کن  البته جلوی شوهرامون خب ضایعس که زن براد ...

والا مامان مهربون بمیرم اگه بدشونو بخوام دوستدارم غرق خوشبختی بشن منتها هم جلو شوهرم هم اون یکی دومادمون ضایع شدیم اخه هردفعه دعوتش میکنم به شوهرم میگم‌نه پیش عروسمون زشته باید سنگ تموم بزاریم

2706