2726
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
نه عزیز این حرف رو نزن شما چرا ناراحتم کنی . من خودم نه از ترحم بلکه از بابت اینکه یه مادرم و میدونم ...

گلم خیلی ازت ممنونم که برام وقت گذاشتی واین همه تایپ کردی همشو انجام میدم،انشاله هرچی از خدامیخوای بهت بده،اگه شرایط کرونا یکمی بهتر بشه میرم پیش این دکتر که گفتی،کیست ندارم عزیزم.

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیز این حرف رو نزن شما چرا ناراحتم کنی . من خودم نه از ترحم بلکه از بابت اینکه یه مادرم و میدونم ...

عزیزدلم چقدر کیف کردم که با این همه محبت راهنمایی کردی ذوستمون رو .. خداخیرت بده .. مهربون من ..

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
گلم خیلی ازت ممنونم که برام وقت گذاشتی واین همه تایپ کردی همشو انجام میدم،انشاله هرچی از خدامیخوای ب ...

خواهش میکنم عزیزم وظیفه ست - انشالله که خداوند به همه آرزوهات برسونه و خیلی زود چند تا بچه تپل مپل شیطون دورت رو بگیره . 

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
2728
عزیزدلم چقدر کیف کردم که با این همه محبت راهنمایی کردی ذوستمون رو .. خداخیرت بده .. مهربون من ..

فدای شما عزیزم ممنون . شما لطف داری- من عاشق کمک کردن به مردمم . و از خدا میخوام همیشه این نعمت رو شامل حالم بکنه حتی شده با یه مطلب کوچیک به کسی کمک کنم روزم بهترین میشه .

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
خواهش میکنم عزیزم وظیفه ست - انشالله که خداوند به همه آرزوهات برسونه و خیلی زود چند تا بچه تپل مپل ش ...

خیلی ممنون گلم،انشاله هر دعایی که برام کردی خدا صدبرابر بهترشو به خودت برگردونه🌹🌹🌹

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
فدای شما عزیزم ممنون . شما لطف داری- من عاشق کمک کردن به مردمم . و از خدا میخوام همیشه این نعمت رو ش ...

می بوسمت .. به آدم هایی مثل شما افتخار میکنم حقیقتا :)

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..