2733
2734

بابا اه 

اینا که از پس یه کارت برنمیان

چجوری میخوان هر برگه رو دوبار صحیح کنن؟ اونم واسه کللللل کشور

معاونمون خودش میده کارتو، ولی یه سری مدارس گفتن به ما مربوط نیست بیایین پیوی بلاک میکنم  

اخه منطقه اینا دارن؟؟؟؟؟

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'
نمیشه

چی نمیشه

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من نتونستم  مسخره کردن بخدااا

یه سریام گرفتن

بعد حوضه و شماره صندلی ر  توش نزده  

خدایاایایاایایایایایایل

عزیزم اطلاعیه دادن واسه فارغ التحصیلا از ۲۴ امشب به بعد

دم به دیقه ساعت تایین میکنن که! کارشون اصلا مشخص نیست

2706