2752
2734

دلم خیلی شکسته و غمی سنگین رو دلمه.روزهای آخر ساعتها آنلاین میشد و پیام منوجواب نمی‌داد منم اینا رو نوشتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چخبرهههه🚶🏻‍♀️😮‍💨

چرا کتابی نوشتی

+ حالت خوب نیست؟_نه+هندزفری تو بزار تو گوشت اهنگِ مورد علاقتُ پلی کن ،هودیه مشکیتُ بپوش و بزن بیرون تا صبح تو خیابون راه برو .._دلم میخواد اما نمیتونم+چرا !؟_چون من یه دخترم:)

رابطه ای که طبق عقل و شرع نباشه همین میشه ، خواهرم فراموشش کن ارزشش رو نداشته ، خدا انقدر آدمای خوب آفریده که اگه خودش بفرسته برات خوشبختت میکنن هم این دنیا و هم اون دنیات ، دعا میکنم که محبت های بی فایده از دلت بیرون بره

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
تیک نخورده دیگه  کجا رفته

نه تیک خورده الان 

این عکسها که گرفتم مال همون دو روز پیش هست و بعد دو روز برام این پیام رو فرستاده 

متعجبم من بلاکش کردم و الان از بالای صفحه گوشی تونستم پیامش رو بخونم 

باز نکردم که برا اون دوتیک نخوره

از آدمای پیگیری مثل شما خوشم نمیاد😂

اخ اخ دقیقااا  

+ حالت خوب نیست؟_نه+هندزفری تو بزار تو گوشت اهنگِ مورد علاقتُ پلی کن ،هودیه مشکیتُ بپوش و بزن بیرون تا صبح تو خیابون راه برو .._دلم میخواد اما نمیتونم+چرا !؟_چون من یه دخترم:)

بیخیالش شو خیلی نوشتی تو بلاکش کردی شاید اون از بلاک درآورده معلومه میره واسش پیاما

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706