2733
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
عزیزم به آدمای قدر نشناس محبت نکن خودت خیلی ناراحت میشی  با آرزوی بهترینها واست مهربونم 😍💐

اره دارم سعی میکنم همین کارو کنم ازاین به بعد 

قربونت عزیزم برای شماهم همچنین 💜😊

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید براتون خوشایند نباشه

برادرمو هیچوقت نمیبخشم کل سالهای نوجوونی و جوونی رو برام زهر کرد حرفای تلخ بی محلی و توهین ، آخرم از دستش با ازدواج نسنجیدم فرارکردم از خونه بابام، از ته دلم نفرین میکنم هیچوقت ازدواج نکنه 

ازمن همش میپرسن چرا سرکار نمیری یا بهمون میگن جاتون خوب نیست خونتون رو عوض کنید به شماها چه اخه  ...

اهمیت نده بابا بگو شما واسم کار پیدا کنین یا خونه بخرین😑

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  
2731

خوار شوهرم بهم گفت برادر نداری خودش یه پسر و دختر داشت باردار بود نفرینش کردم البته تو دلم چونکه چندین بار بهم گفته بود اما سری آخری بدجور دلم شکست یه پسر مریض زایید موقع زایمان دو ماه تو بیمارستان بستری بود دلم خنک شد  الانم آمبولی ریه داره مداوم پیش دکتر هست وقتی میگم چرا مریض هست میگه چیزی نیست آلرژی هست😂😂 امسال بازم بهم گفت برادر نداری امیدوارم خیر از بچه هاش نبینه چونکه همیشه بخاطر نداشتن برادر قلبمو میشکنه 😪😪😪

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

نا امیدم بچه ها

هیچ نمیفهمم چرا هیچکس پاپیش نمیزاره برام حالا بحث ازدواجش نیستا من با خاستگار نداشتنه مشکل دارم اخه ن زشتم ن خانوادمون بده خداروشکر وضع مالی خوبه ولی اصلا انگار من دیده نمیشم  باور کنین ی مهمونیایی میریم بعد خبر میاد فلانی نامزد شده نگاهش ک میکنم واقعا برتری نمیبینم حتی پایین تر هستن نمیدونم چرا اینجوریه اصلا اعتماد بنفسم پوکیده 

مامانمم تا دهنشو باز میکنه میگ ادم بودی خاستگار داشتی اخه من ب کسی بدی نکردم کار بدی نکردم پس چرا اینطوره

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم

خواهرم ۵ یا ۶ سال باردار نشد منم بعد عروسیم با سن کم تا ۱۰ ماه باردار نشده بودم جلو روم نه ولی پشت سرمون میگفتن بیا اون یکی که نازا بود اینم نازاس بعدش الان پسرم ۷ ماه و نیم و خواهرم دخترش دوماه و نیم ان شاالله همه طعم مادرشدن رو بچشن❤

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

من زخم زبون از  نامزد قبلیم شنیدم، ازم پایین تر بود میخواست اینجور عیبای خودشو بپوشونه، الان دو سال از بهم خوردن نامزدیم گذشته، خودشو خانواده شو سپردم به خدا، فقط میدونم ازدواج کرد یه دختری رو گرفت که از سایت همسریابی پیداش کرده بود، و تو عقدش خانواده ش نرفتن، از زندگیش خبر ندارم اما دوست دارم به بدترین شکل ممکن ضربه شو بخوره چون با نقشه اومده بود خواستگاری من و تموم حرفاش دروغ بود وقتی فهمیدم بهم زدم

خواهرم ۵ یا ۶ سال باردار نشد منم بعد عروسیم با سن کم تا ۱۰ ماه باردار نشده بودم جلو روم نه ولی پشت س ...

سر این حرفا خواهرم خیلی دلش میشکست اولای عروسیش من بچه بودم نمیفهمیدم میرفتم تو دفترا مینوشتم فلانی(اسم خواهرم)نابارور است

ولی ابجی گلم خیلی مهربونه که به روم نیاورد😪😪😪

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

کسی ک دوسش داشتم بهم گف کی میاد تو رو بگیره دندونت شکسته قیافت مث سرطانیاست ـ 

بچگی از پله افتادم خودشم خوب میدونست 

وای یعنی حس میکنم اونطوری ک اون شب دل من شکست دنیا لرزید 

عوضی پست امیدوارم خدا جبران کنه چون نمیتونم ببخشم ـ ایشالا سر دخترش بیاد هرروز جلو چشش باشه از حسرت بمیره

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم
2706