2752
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست

من از دختر خاله م خیلی بدم میاد،

قبل راجع بش تاپیک زده بودم

فقط دنبال پز دادنه، خیلی هم حسوده، هر چی من بخرم زود باید بره بخره، اصلا تحمل نداره یکی یچیز داشته باشه این نداشته باشه، یبار تو یه عروسی منو خوشگل مشگل با یه لباس قشنگ دید، گریه کرد😐

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زخم زبون از شوهر عوضی ام زیاد شنیدم. لقمه بزرگتر از دهنش برداشته.چاره ای نداره جز اینکه خردش کنه. ...

چه جمله قشنگی! واقعا هرکی لقمه گنده تر از دهنش برداره خردش میکنه...

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
مامانم هر حرفی دلش بخواد میگه  فاحشه ول شده اضافه و کلی تهمت دیگه هرروز بهم میگه

درکت میکنم  نمیدونم چرا این حرفها را میزنن اگه آدم اهله چیزی هم نباشه با این حرفا به فکرش میوفته 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2731
بچه ها ما ده ماهه عروس دارشدیم تو این مدت عروسمون یه بارم دعوتم نکرده حالا ماخیلی دعوتش کردیما درعو ...

مثل عروس آشغاله ماهست الان ده ساله عروس ما شده فقط یه بار دعوت کرده اونم شب هفت زایمانش بود اونوقت همیشه خانواده خودش خونشونن هر چند ما تاحالا اصلا نگفتیم چرا دعوت نمیکنی و فلان والا حوصله داره دعوت نمیکنه ما هم دعوتش نمیکنیم فقط خونه بابام اینا میبینیمش 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
با خونه پدرشوهرم زندگی میکنم هروقت سرسفره میشینم زن بابای شوهرم تیکه میندازه یا ی بحث الکی وا میکنه ...

ای خدا توی یه خونه هستید ؟خدا کمکت کنه انشالله زودتر برید سره خونه زندگیه خودتون 

من یه یاربچه بودم توعروسی بودیم دستم خوردغذاریخت رولباس عمه بابام بدجوردعوام کردنفرینم کردگفت انشالل ...

ای وای  خدا رحمت کنه مادرتونو 

من عمه خودم خیلی وضع مالیه مارو مسخره میکرد وضع مالیه خوبی نداشتیم اما خدا بی جواب نزاشتش الان ۱۵ساله ازدواج کرده خوشحال نیستم ولی خدا جوابشو داد وضع مالیشون دقیقا شده مثله اون موقع های ما حتی ماهانه بابام یه پولی بهشون میده یا هر بار میره خونشون یه عالمه چیز میز میگیره میبره 

ای وای  خدا رحمت کنه مادرتونو  من عمه خودم خیلی وضع مالیه مارو مسخره میکرد وضع مالیه خوبی ...

ممنون مرسی 

آره خیلی بده مسخره کردن من همیشه میگم آدم یکی رومسخره کنه همون بلاسرش میاد

کسی هست؟

میشه لا ب لای درد و دلاتون منم فالو کنید تو اینستا؟

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
بله ی خونه ایم شوهرم بیکاره مارو تو اتاق جدا نکنن خوبه

خدا بزرگه همیشه همه چیز همینطور که نمیمونه میگن زمستون میره اما روسیاهیش میمونه واسه زغال شماهم انشالله زندگیتون درست میشه اما روسیاهیش میمونه واسه اون خانم دیگه تا همیشه که شوهرت بیکار نمیمونه انشالله یه کار خوب گیرش میاد هر شب سوره واقعه را بخون خیلی تاثیر داره 

2706