2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن همینجوری میزنم آبی میشه وقتی میفرستم دوباره تگ نمیشی

گاهی مال منم اینطوریه 😏😏😣😣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2728
بله عزیزم معلومه که هستین. راحت باش🧡 فقط رعایت کن. اگه امروز فست نبودی فردا بگیر جبران شه

قربونت مهربونم ... چشم رعایت میکنم و حسابی ورزش میکنم انشالله راستی من بچم ۱۰ ماهشه شیر میدم از کالری مجازم ۲۰۰ تا کم کردم فست نمیگیرم بازم خیلی ممنون از لطفتون 😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

سلام من امروز اصلا سایت نیومدم چون طبق معمول مهمان داشتم تا الان مثل کوزت داشتم کار میکردم

وقتی اومدم تاپیکو نبود و بامداد گفت اینستا

واقعا بغض کردم چون من اینستامو حذف کردم و توی گوگلم برم سرعتش پایینه برام

خداروشکر الهه موندی همینجا

@بامدادخمار    

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

سلام من امروز اصلا سایت نیومدم چون طبق معمول مهمان داشتم تا الان مثل کوزت داشتم کار میکردم

وقتی اومدم تاپیکو نبود و بامداد گفت اینستا

واقعا بغض کردم چون من اینستامو حذف کردم و توی گوگلم برم سرعتش پایینه برام

خداروشکر الهه موندی همینجا

@بامدادخمار    

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738

@pari95      

گزارش#  

ناهار پنیر +نان+خیار+گوجه ۲۸۰کالری

میان وعده انجیر +گیلاس۱۸۰کالری

شام سالاد+دوغ ۱۰۰کالری

جمع کالری ۵۸۰

ورزش فقط یه ربع رقص و ۵مین حلقه وقت نکردم بیشتر

راستی تشویقم کن بازم مهمان داشتم ولی لب ب غذا نزدم

@بامدادخمار     تگت کردم بگم مهمان داشتم برای بار دومه ک تو این دوره اصلا ناخونکم نداشتم این اولین دوره رژیممه ک اینجوریم

گزارش#  

@شیرین_آردا    

کالری مجاز: 500
کالری مصرفی: 488

صبحانه: 110 کالری
آبجوش عسل لیمو + خرما+ گردو+ قهوه اسپرسو

میان وعده صبح و عصر: 250 کالری
پاپ کرن +  موز

ناهار: 128 کالری
آش رشته

آب 8 لیوان دیتاکس واتر لیمو و نعناع

چالش ها: مسواک و زیبایی انجام شد

@pari95       گزارش#   ناهار پنیر +نان+خیار+گوجه ۲۸۰کالری میان وعده ا ...

سلام عزیزم عالیه 

من بهت افتخار میکتم فرزندم😉😅😙😙😙

اب رو بزن تو گزارشات 

خواب موندی صبحونه نخوردی 😆🤔☻

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم