2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281237 بازدید | 36895 پست
سلام قداتشم چه خوب که برگشتی😘😍چشم حتما عزیزدلم

سلام دختر گلم خوبی 

😙😙😙😗

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بر عوس خرمالو نمیدوست ..من فقط این پلو لعنتی  نفطه خرابمه...با نوشابه که یک ماهه تونستم لب نزنم ...

نه من اینچیزا دوس ندارم راحته برام ولی کته به قول شما خیلی سخته ان شاالله که از پسش برمیایم روشو کم میکنیم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم مهمون اومدني لابد ابكش ميكني مثل من😂😂😂 كاش بجاي قاشق با چنگال ميخوريم برنجمونو😅😅 كمتر مي ...

افرین دقیقا فقط برا مهمون ابکش میکنم😅😅

اره چنگالم خوبه ..شایداز این به بعد امتحانش کنم اگه مسخرم نکنن

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
واي يچيزي دلم ميخواد شدييييد ولي نميگم كه منجر به انتحاري نشيم جفتمون خواهر

نه بگو 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2728
نه من اینچیزا دوس ندارم راحته برام ولی کته به قول شما خیلی سخته ان شاالله که از پسش برمیایم روشو کم ...

اره انشالله...شما ها چند سالتونه؟

اره انشالله...شما ها چند سالتونه؟

نزدیک سی 

اخی عزیزم منم الان خیلی ذوق دارم از عدد ترازو عکس میگیرم هر هفته که حوایم باشه به خودم  

خيلي خوبه حسه خوبيه

واقعا حسي خوبيه

از اون بهتر اينه بري خريد بعد هر سري ميخواي لباس بخري ببين يه سايز كم شدي

من يه زماني لباساي لاغريم از دستم تنم نميشد از رونم بالا نميرفت الان همون تنم ميشه كه هييييچ گشادمم شدن😁😁😁

الان در حال حاضر هرچي لباسم بعد لاغريم خريدم گشاده برام يه مهموني دعوت شم لختم لباس ندارم😅😅

🥀🌈
2740
خيلي خوبه من تو فيلم تركيه ام ديدم با چنگال ميخورد

شما چند سالتونه..من شوهرم خیلی همراهی نمیکنه هی میگه دونیا دو روزه خودتو اذیت نکن ..من اینجوری دوست دارم ولی خودم واقعا لاغری رو دوست دارم خیلی

خيلي خوبه حسه خوبيه واقعا حسي خوبيه از اون بهتر اينه بري خريد بعد هر سري ميخواي لباس بخري ببين يه ...

چه بهتره 

ارزوی منه واقعا 

اگه لاغر بشم دیگه کرونا مرونا حالیم نیست فقط میرم تو کار خریدو  لباسو ست جین و ...وای چه شود 

بعدم کرونا میگیرم لاغر میمیرم در اوج 😂😂🤣

اكبر جوجه با كته با ربه انااااره زياد دلم ميخوااااد افتضاااااح😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اف من خیلی خوب درست میکنم تازه درستیدم عکسشم دارم بفرستم انتحاری نابود بشه🤣🤣

اكبر جوجه با كته با ربه انااااره زياد دلم ميخوااااد افتضاااااح😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🤗بیا بغلم گریه کنیم با هم 

ولی بخور دیگه بس کن ۲۷ کیلو لاغر شدی یه اکبر جوجه حقته سهمته 🤣

دوستی ها دو شد برم بخوابم با اجازتون دوستون دارم شب بخیییر 

2706