2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست
سلام عزیزانم چون نمیدونم به کدومتون باید گزارش بدم هردو رو زدم 😄😄 @pari95     صبحانه ...

برگشتم دیگه گلم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
نميدونم چجوري ماهاي اول ماهي يبار وزن ميكردم😂😂😂 البته اون موقع ترازو نداشتم ولي خب هر روز باشگاه ...

واقعا چطوری میتونستی من الان منتظر یکشنبه هام از شنبه 🤣🤣

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا..ولی پلو رو نمیشه تو این گزینه ها جا داد

اره لامصب پلو 

نگو که بعد خرمالو نقطه ضعفم پلو ا

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
واي من عااشقه كته ام اصلا هم عادت نكردم به اينكه همه ميگن اوايل سخت بود الان زياد نميخوريم پلو بدمو ...

منم من فقط کته شاید سالی یک بار ابکش درست کنم اخرین بار یادم نیست کی بوده..متسفانه از بچگی عادتمون دادن به کته به پلو..باید کارد میدادن دستمون جای قاشق والا

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

سلام پر پر جونم بچه ها رو تگ کردی  یا نه؟ 

@pargol۱۹۹۱    

ممنون بابت زحمتات من برگشتم ببخشبد اذیت شدی😙😙😙

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اصلا ديوونه كنندش  عاشق كته با خورشتم مخصوصا قرمه😋😋😋

الانه که رژیمو بشکونم کته با قرمه با قیمه با فسنجون وای خدا انقد که دلم فسنجون میخواد هیچی نمیخواد 

سلام هیشکی حالی از من نمیپرسه😔نامردا منو نیست ها😐 من همچنان در حال مریض داری ام...رژیم و ورزش و هم ...

سلام عشقم وای خدا بد نده😔😔

عزیز دلم من خبر نداشتم گرفتاری  انشالله ک هما چی بخیرو خوشی تموم شه 😙😙😙😙

2740
واقعا چطوری میتونستی من الان منتظر یکشنبه هام از شنبه 🤣🤣

نميدونم چجوري ميتونستم واقعا

ماهه اول شبش كه قرار بود فرداش وزن كنم هي ميگفتم من تغيير نكردم من وزنم كم نشده مطمئنم نهايت يه كيلو

بعد صبحش رفتم رو ترازو ديدم اووووه از ٩٦.٤٠٠ شدم ٩٠

همه تو باشگاه تعجب كردن انقدر تشويقم كردن 

چند روز بعدش يكي كه نميشناختمش گفت شما هموني كه ٦ كيلو كم كردي😂😂😂😂

🥀🌈
منم من فقط کته شاید سالی یک بار ابکش درست کنم اخرین بار یادم نیست کی بوده..متسفانه از بچگی عادتمون د ...

دقیقا ابکش چیه مزه برنج میره کته رو عشقه 

نميدونم چجوري ميتونستم واقعا ماهه اول شبش كه قرار بود فرداش وزن كنم هي ميگفتم من تغيير نكردم من وزن ...

اخی عزیزم منم الان خیلی ذوق دارم از عدد ترازو عکس میگیرم هر هفته که حوایم باشه به خودم  

اره لامصب پلو  نگو که بعد خرمالو نقطه ضعفم پلو ا

بر عوس خرمالو نمیدوست ..من فقط این پلو لعنتی  نفطه خرابمه...با نوشابه که یک ماهه تونستم لب نزنم البته پفک از پلو بیشتر دوست دارم یادم رقت😅

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
منم من فقط کته شاید سالی یک بار ابکش درست کنم اخرین بار یادم نیست کی بوده..متسفانه از بچگی عادتمون د ...

اونم مهمون اومدني لابد ابكش ميكني مثل من😂😂😂

كاش بجاي قاشق با چنگال ميخوريم برنجمونو😅😅

كمتر ميومد دهنمون بيشتر طول ميكشيد تا تموم ميشد وسطاش سير ميشديم والا عادتم ميكرديم

🥀🌈
سلام عزیزم چشمم روشن شد به جمال پروفایلت سبزت 😁چشم عزیزم 🤗🤗

خخخخخ ببخشید اومدم  دیگه   سه روز در حال شست و شو بودم  🤣🤣

2706