2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281207 بازدید | 36895 پست

بچه های زرد فردا دهم هستش روز سایز گیری

با سایز# سایزهاتونو بفرستید ...شرایطش مثل وزن کشیه گلهای من🌻🌻🌻🌻🌻🌻

@شب_بیدارم    

@گل_گلاب4859    

@نیلوفر000000    

@فریماهی    

@دخیناز    

به حکمتش دل بسپار 🌿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بچه های زرد فردا دهم هستش روز سایز گیری با سایز# سایزهاتونو بفرستید ...شرایطش مثل وزن کشیه گلها ...

چششششششم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
شرایط سایز کشی تا حدودی شبیه به وزنکشی هستش..😑 نه که فست باشیم ولی باید سبک میخوردی...

ببخشید😔

حالا الان چکار کنم؟ 

سایز نکنم؟ 

میشه دوروز فست باشم تا جبران بشه؟ 

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2740
 عزیزم سوالت رو بهتره از الهه جون بپرسی ولی بنظرم بله دیگه هدفت رفته تو محدوده آبی

سلام عزیزم صبحد بخیر این چند روزه نبودم گزارش بدم البته با اجازه خودت بود بهد گفته بودم قبلا . وزنم گفتم امروز صبح مفرستم 

وزن اولیه ۷۲.۲۰۰      وزن هدف ۵۸    وزن هفته پیش  ۶۷.۷۰۰      وزن این هفته ۶۷.۳۰۰

همش ۴۰۰ گرم کاهش داشتم ولی بازم همین که کم مکنم خدا رو شکر راضی هستم 🤩🤩🤩

راستی باید برم گروه آبی گفته بودی یاد آوری کنم بهتون که  این هفته بفرستیم گروه آبی ممنون عزیزم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

[QUOTE=153066169] عزیزم سوالت رو بهتره از الهه جون بپرسی ولی بنظرم بله دیگه هدفت 

هشتک @ سایز #‍ 

۹۹/۶/۱۰

هفته قبل        این هفته 

دور سینه      ۱۰۳                ۱۰۲

دور بازو       ۳۰                 ۲۹ 

دور شکم      ۱۰۴                ۱۰۴

دور ناف       ۱۰۲                  ۱۰۰

دور کمر         ۸۱                 ۸۱

دور باس ن       ۱۰۵                ۱۰۲

دور ران            ۵۸                ۵۷

دور ساق پا       ۳۳               ۳۳

دور مچ پا          ۲۳                ۲۳

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

@honamik29192    

سلام سرگروه جان عزیزم، ببخشید این دو روز برنامه داشتیم و نتونستم گزارش بدم. ضمن اینکه اصلا نشد رژیمم رو رعایت کنم و کالری شماری کنم. ولی خداروشکر اضافه نکردم و همون وزن هفته قبل هستم. ان شاءلله از امروز دیگه زندگی به حالت نرمال برمیگرده و گزارش میدم     

وزن اولیه     وزن هدف      وزن هفته پیش     وزن فعلی

70                53                66                      66

وزن شروع: 70، وزن فعلی:67.5، هدف: 53
2706