2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281408 بازدید | 36895 پست
گلم تگ نشدی چالش صفحه ۱۴۳۵ روبخون🌺🌺

۲۳روز تا موفقیت
#گزارش   سلام عزیزم
ص:انجیر
ن:عدس پلو
ش:نتونسم بخورم
م و:چای و قند+تخمه+بستنی
ورزش پیاده روی
چالش چوب✓
چالش روسی✓
آب خوردم
مجاز ۱۷۰۰مصرفی۱۵۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چالش وعده سبک بچه های عزیزم چالش این هفته ☝☝ بخونیدش و رعایت کنید🌻🌻🌻 @شب_بیدارم   &nb ...

به به خیلی هم عالی 

آسونترین# چالش# جهاااان# 💃🏻💃🏻💃🏻❣️❣️❣️❣️❣️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

گزااارش#  

@فندق_فسقلی    جوووونم🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2740
من بیشتر وقتا سردردیم را با همین ماساژ دادن اروم میکنم... حتما امتحان کن گلم

وااای دارم ازسردردمیمیرم😢😢😢😢دیوونه شدم😔

صبحانه شیروگردوخرما

ناهارپلووگوشت ونخودآبپزباسالادشیرازی

شام شیردارچین

میان وعده طالبی

کالری مصرفی1057

@سمیه1396    

سلام گلم... افرین دختر خوب👏👏👏 کاهشت این هفته ان عالییی بود باشه بزار ۴۸.. ولی به کاهش ...

سمیه 😢امروز بهت گزارش نمیدم

فک کنم حدود 3000 تایی خوردم بدون ورزش😣

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
خوشبحالت مهدیس من کی میشه بشم ۵۰😥

خیلی زود عشقم😍😍😍

ولی من نه زایمان داشتم نه چیزی واقعا 

حالا شما هایی که با وجود زایمان داریم وزن کم میکنین معرکه این👏👏👏

ولی امروز رو خیییییلی از حد مجازم زدم بالا😢

گفتم خوشحال بشی😆

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
وااای دارم ازسردردمیمیرم😢😢😢😢دیوونه شدم😔 صبحانه شیروگردوخرما ناهارپلووگوشت ونخودآبپزباسالادشیر ...

مواد غذاییت عالی بود گلم.

امتحان کردی؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سمیه 😢امروز بهت گزارش نمیدم فک کنم حدود 3000 تایی خوردم بدون ورزش😣

شرایط سایز کشی تا حدودی شبیه به وزنکشی هستش..😑

نه که فست باشیم ولی باید سبک میخوردی...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزاررش#

@honamik29192  

چالش86روزتاجذابیت#

صبحانه.نان.پنیر.شیره خرما

ناهار.عدس پلو.ماست.سبزی

میان وعده.سیب.یه دونه شکلات نذری

شام.سه قاشق ماکارونی.ماست.خیار

کالری مجاز۱۹۶۰

کالری مصرفی۱۹۶۶

چالش اب✔

ورزش اصلا ندارم چون تعمیرات تموم شده ومدام درحال تمیز کردن وچیدمان خونه ام فعالیتم زیاده دیگه نمیرسم ورزش کنم😘

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
نوش جونت...خوبه عزیزم کنار ݝذاهات سبزیجات هم استفاده کن بازم حلوا😅

عزیزم سبزیجات تمام شده انشاالله فردا شب همسرم بخره

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706